Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6 mire jó? Nem lehet...

Magne B6 mire jó? Nem lehet tőle hízni?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,és nem kérdezett tőlem semmit kiírta nekem a Magne B6.Sajnos nemtudom mire szedik.Most 31 hetes vagyok,és attól félek hogy hízni fogok tőle.Eddig jelenleg 6 kg van rajtam.Köszike a válaszokat.És boldog babavárást kívánok mindenkinek!!!
2008. ápr. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Magne B6-ot keményedések ellen szoktak írni, lábikragörcsre...stb. Hízni nem fogsz tőle, nyugi.

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lazítja az izmokat,haskeményedésre is jó.Vetélés ellen lehet hatásos az elején,de persze nem kell mindenkinek!
2008. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! előttem szólók leírták mire jó, B vitamin valakinél (pl. én) étvágyat csinál, és abszolút mértékben az irigység mondatja velem, hogy ha csak 6 kilót híztál, akkor szedjed csak, és mindjárt dupla adagot...!!! :)))))

Ne haragudj, természetesen csak vicceltem, de nem bírtam ki... Tényleg fokozta az étvágyamat, de ez nem mindenkinél van így. nekem még nem volt izomgörcsöm, csak 23 hetes vagyok, de az elmondások után, ha Te átmész egyen, már magasról teszel a kilókra és szeded szépen a magnéziumot...és ez most nem rosszindulat. További szép és gondmentes heteket, és gratulálok, hogy eddig ilyen ügyes voltál!

2008. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valószínű, ha eddig nem híztál (el), nem is fogsz.a b vitamin valóban étvágyat csinál.én ép ezért még "leánykoromban" polivitaplex b vitamint szedtem, lett is étvágyam , hízni nem híztam :(

most se ,az elejétől szedem a magne b6-ot, és minden más vitamint, 25.hétben vagyok +4kg-val.én épp abban reménykedem, hogy majd még jön rám fel :)

boldog babavárást neked is

2008. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszike a válaszokat.Voltam Uh azt hittem hogy mivel csak 6 kg híztam kicsi a baba.Mert nemnagy a pocim.A UH szerint 1750g és 40,5cm.Az elő babánál nem voltam ilyen szerencsés mert a terhesség végére sajnaos 29 kg volt rajtam,de azerintem a sok vitamin készítménynek köszönhettem,mert én hamar hízok ilyenektől.Most csak természetes vitaminokat eszem,de azt minden mennyiségben.
2008. ápr. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!