Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy nagyon jobbra...

Kiderült, hogy nagyon jobbra húz a méhem, arra felé nő, mert kártyaszív alakú a méhem! Ki fog rendesen fejlődni az én kis csöppségem? Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Remélem meg tudtok nyugtatni!

Ma voltam dokinál és rettentően fájt nyomásra,és kemény is az alhasam főleg jobb oldalon!Kiderült h nagyon jobbra húz a méhem,arra felé nő,mert h kártyaszív alakú a méhem!17.héten vagyok,eddig minden ok volt,hamar összejött a csöppség!Szerintetek lehet baj?Ugye nem vetélek el!Magne b6-ot és troparint kell szednem h ne legyen kemény!Jajj izgulok!


2008. ápr. 8. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehez, sot, a legnehezebb, de nyugodj meg!

Nem ismerem ezt a kartyasziv alaku meh gondot, de irod, hogy kemenyedsz is, azon meg rengeteget ront az allando aggodalom, stressz.

Minden jot kivanok!!

2008. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A dokid nem mondott semmit? Tedd azt amit mondott! Szedd a bogyókat, és pihenj RENGETEGET! Szó szerint! És ne idegeskedj! Biztosan ki fog fejlődni jól a babád, csak a méhednek van nem mindennapi formája! A szomszédasszonyom meg nyitott méhszájjal hordta ki a gyereket, itthon kellett maradnia! Ha valami nagyobb gond lenne, biztosan kórházba fektetett volna a dokid. Szerintem pihen sokat és próbálj meg ne idegeskedni! Tudom könnyű ezt mondani, de próbáld meg, mert ezzel csak rontasz a dolgokon! Mindig mondogasd "Miért lenne baja? Ki fog fejlődni szépen!". Próbálj pozitívnak maradni! Sok sikert!

36 hetes kismami

2008. ápr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nekem teljesen bal oldalon volt,kb.a 24. hétig.De ahogy nő a baba kitölt mindent és nem fogod csak ott érezni. 32 hetes kismama
2008. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!