Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok? Ma...

36 hetes kismama vagyok? Ma már vagy 4-szer cseréltem bugyit mindig vizes lett. Olyan mintha beleizzadtam volna, Pedig fázok. Lehet magzatvíz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a magzatvíz folyik.. Nem görcsölsz?
2009. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem görcseim nincsnek.
2009. jún. 5. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz ha bemész a kórházba,hogy megnézzék,hogy nem-e a a magzatvíz szivárog-e!!!!!

Nekem is ez volt,de a 39 héten...a végén már rendes betétet kellet beraknom!!!!Víz nélkül nem maradhat a pici,na meg nagy a fertőzés veszély is!!!Kórház minél előbb!!!!!!!

2009. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fázol, jelezheti, hogy beindult a szülés, engem is rázott a hideg, azt hittem, hogy megfagyok, pedig aug. volt és pusztulat meleg...
2009. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

21:06-os vagyok...lemaradt,hogy nekem sem voltak görcsim,teljesen jól voltam....de nem árt az óvatosság!!!

Inkább küldjenek haza "mosolyogva",mithogy később ebből bármi komplikáció legyen...én anno péntek este mentem be a párommal,és másnap du lett meg a fiam....előtte én is vaciláltam,csak mikor már szó szerint csöpögtem na akkor már megijedtem....

2009. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb, ha bemész, mert ha valóban a magzatvíz, ne kockáztass egy fertőzést. Majd ott megmondják, mi a teendő. Ha tényleg szülni fogsz, sok erőt kívánok és könnyű szülést! És nagyon boldog babázást! Biztosan nem lesz semmi baj, csak ne izgulj, a kórházban jó kezekben lesztek!
2009. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti magzatvíz! Irány a kórház!!!
2009. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szintelen és egy kicsit édeskés illatú? Mert nekem ilyen.
2009. jún. 5. 21:31
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Az valószínűleg az lesz, de jó jel, hogy szintelen és édeskés illatú :)

Viszont pakolj össze és menj be mielőbb. Valaki írta, hogy nem maradhat víz nélkül a baba, ez butaság, hisz a magzatvíz folymatosan termelődik. Ellenben a nyitott burokba felszállhat fertőzés, ami miatt azt mondják, hogy burokrepedés esetén menni kell.

Kellemes élményeket! Hatékony fájásokat!


Judy

2009. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szintelen és édeskés. Menj be vizsgálatra, biztos ami biztos.
2009. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!