Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok,...

37 hetes kismama vagyok, nagyon faj a torkom, ti mit ajanlottok? Egyebkent ha hetfoig nem megy el a magzatviz akkor beutalnak szulesre mert mar ket ujnyira ki vagyok tagulva csak ne fajna a torkom ennyire. Szoval mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a HOMEOGENE 9 -re esküszöm! 2nap alatt levitte a torokkkaparásomat,amitől aludni nem tudtam! Gargalizálj sós vízzel v svédkeserűs vízzel!Jobbulást!

Üdv: 35hetes pocakos :o)

2009. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb egy oraja probaltam galgalizalni es egybol el is kapott a hanyas,ugyhogy az nem segit:(de kossz a tanacsot,kellemes babavarast es konnyu szulest:)
2009. okt. 1. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Meleg mézes tej.
2009. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel én is ugyanígy ébredtem. Forró lábfürdőt vettem, amibe beleraktam egy kis kamillát. Kitisztította a légutakat és rendezte a közérzetem. Ajánlom még a hársfateát mézzel citrommal. Ha ezekkel megvagy bujj az ágyba. Remélem neked is bejön. Jobbulást!
2009. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik, de nálam mindig bejön, egy nap alatt segít. 2 gerezd fokhagyma összetörve elkeverve 2 kanál mézben. A fokhagyma gyulladáscsökkentő is. Ha bírod teáskanállal eszegesd. Nem olyan borzasztó, ahogy hangzik és tényleg használ.
2009. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A fokhagyma+méz tényleg hatásos.

Ugyanilyen jó a méz+citromlé.

Ami még nekem segít az a mézes dió (déditől tanultam). Én mindig csinálok 1-1 kisüveggel belőle: teszek negyedelt diókat egy üvegbe és igazi hársfavirágmézzel vagy akácmézzel feltöltöm az üveget. Már pár napi állás után is nagyon hatásos!

Gyorssegélynek szerintem megteszi a friss is (dióra csurgass egy kis mézet és rágcsáld össze). Forgasd minél tovább a szádban, hogy az enzimek elkezdjenek dolgozni.

Jobbulást!

2009. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat(tippeket),a fokhagymat egyebkent nagyon szeretem,de valoszinuleg az allapotossagom miatt mostanaban nem birom:(most azt probalom,hogy kamillas teaval gozologtetek es kamillas es harsfa teat iszok mezzel es citrommal remelem bejon,konnyu szulest kivanok mindenkinek:)
2009. okt. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!