Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásra milyen...

Magas vérnyomásra milyen gyógyszert szoktak írni?

Figyelt kérdés
Ha volt valakinek, és szedett rá gyógyszert, amellett beállt a vérnyomása, és mennyire.Gyanús hogy magas vérnyomásom van, méregetem magamnak, de ha odáig jutnék, csak azért érklődök.
2009. jún. 5. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Babat varsz?Egyetlen orvossag amit terhesseg alatt lehet szedni tudtommal az a Dopegyt.Ha terhes vagy akkor eloszor el kell menned egy kardiologiai vizsgalatra,majd utana kiderul minden.Nekem mar terhesseg elott magas volt,azaz hatarerteken ,de terhesseg eleje ota szedem a Dopegytet es szepen be van allva.
2009. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, babát várok, nekem előtte nem volt magas.Neked így mennyi gyógyszerrel?
2009. jún. 5. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Cordaflex és Depressan,és Dopegyt ezeket tuti lehet szedni a terhesség alatt mert nekem az első terhességemnél ezeket szedtem és ugy volt ok most a másodiknál meg gyógyszer nélkül a végén is 120/80-ak voltak.
2009. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyogyszerrel 120/65,sosem megy fel 130/85-re.
2009. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét terhességemmel az elejétől Dopegytet szedtem, előtte nekem sem volt magas a vérnyomásom. A másodiknál a végén a doki Doxiumot is adott, ami értágító, az még sokat segített. Ha gyanúd van rá, hogy magas a vérnyomásod, akkor azonnal dokihoz menni, nem szórakozni vele, mert nagy baj lehet belőle. Első gyerekemet a magas vérnyomás miatt 34. hétre szültem súlyos toxémiéval. Mennyiket mérsz?

2009. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!