Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire gondoltok amikor egy...

Mire gondoltok amikor egy dohanyos es/vagy egy nagyon nagyon apolatlan kismamat lattok?

Figyelt kérdés
A minap lattam egy borzasztoan alkesz feju, par foggal rendelkezo kismamat, hatalmas pocakja volt mar, es sajnos a cigi sem hianyzott a kezebol. Annyira felkavart a latvanya, hogy mar majdnem odamentem hozza, hogy megkerdezzem, hogy "mik a szandekai a születendo gyerekkel?" Vegül is a ferjemre hallgattam es csöndbe maradtam, de azota is zakatol bennem, hogy szerencsetlen gyerek hova fog születni... Borzaszto apolatlan volt a nö egyszerüen iszonyatos volt!!!!
2009. jún. 5. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen "nőt", nemrég szült meg, úgy hordta végig a babát, hogy bagóval a kezében simogatta a hasát, jah és ápolatlan is volt. De az másodlagos. Én a férje helyében kiverném a szájából a bagót. Múltkor mesélték, hogy cigivel a kezében szoptatott. Ezt már nem is minősíteném, mert letörölnék.
2009. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig az az első gondolatom, hogy milyen igazságtalan az élet,más rendes párok meg éveket várnak az örökbefogadásra :(

De sajnos nincs mit tenni, ilyen kismamák mindig lesznek, jobb félrenézni, hogy ne idegesítsd magad.

2009. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én már két babát veszítettem el(missed ab), így hát engem sokszorosan felháborít!!Mikor én bent voltam a kórházban, és épp arra vártam hogy megszüljem a halott 18 hetes magzatomat, akiért mindent megtettem, egészségesen éltem, óvtam, szerettem, és odajött hozzám egy nagyhasú, szülés előtt álló ismerős fogatlan, gyógyszerszedő nő, zsebében a cigivel, vigyorogva hogy hát én??Gondolhatod hogy elhajtottam.

Felháborít, és mélységesen elítélem az ilyeneket.Ja és igazságtalannak is tartom egy kicsit, hogy miért pont ők érdemlik ezt a csodát meg, aki meg tényleg mindent megtesz, egészségesen él, annak meg csak nagy kínlódás árán sikerül.

Jajj de hányszor bosszankodtam már ezen.De nem tudunk mit tenni, nincs jogunk szólni, meg hát hiába is szólnánk.

2009. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ha egy terhes nőt látok dohányozni, legszívesebben odamennék, és felpofoznám! Hogy képzeli?? Örülne, hogy ilyen ajándékot kapott az élettől! Nagyon sokan vannak, akik évekig próbálkoznak, és nem jön a Baba, mások meg ezt olyan természetesnek veszik, hogy meg sem becsülik! Nekünk szerencsére egyből sikerült a baba, de 10 hetesen meghalt. És mindenemet odaadnám, hogy most egy egészséges babám lehessen...ők meg elb...szák... Bocsi...
2009. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen számomra sem szép látvány egy ilyen kismamát látni, de ez az ő dolga. Biztosan tudja, h miért fontos neki annyira a cigi, és h miért hagyja el magát.

Ez az állapot áldott...és a legtöbben így állunk hozzá. És ez a lényeg. Elszörnyülködtet a látvány, de nem foglalkoztat. Az ő dolga. Tulajdonképpen csak megerősít abban a tudatomban, h én sohasem gyújtanék rá...

2009. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra ez minden napos mert ahol elek sajnos,ezt latom minden nap!Irorszag,mint tudjuk nincs abortusz itt,es nagyon fiatalon szulnek a gyerekek,amit latok,eretlenek meg az anyasagra!Cigarettaznak varandosan,isznak,discoba jarnak es sajnos drog minden mennyisegben.Szornyu es kiabrandito,csak sajnalni tudom ezeket a gyerekeket,ami nem tudom minek koszonheto de borzaszto agreszivak,neveletlenek!
2009. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Az ilyen nőket nem tekintem kismamának, mert nem az! Egy kismama óvja, vigyázza a még meg nem született gyermekét, saját magát, mindkettőjük érdekében! Az ilyen csak egy nő, akit felcsináltak és már késő volt az abortuszhoz.

Valóban igazságtalan, hogy ahol szerető szülei, otthona lehetne a gyermeknek, oda nem akar repülni a gólya... Sajnos, hiába háborít fel a dolog, nem szólhat senki, mert az ő élete, teste, gyereke. És ez a legrosszabb a dologban.

2009. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen kismamáktól én is teljesen kiakadok, sőt hajlamos vagyok felidegesíteni magam, én is dohányoztam a babás állapotom előtt, tudom mi az de amit megtudtam, hogy van lakója a pocakomnak gondolkodás nélkül letettem, nem lenne szívem mérgezni a kis drágámat és saját magam sem szeretném már.

Sajnos bármennyire is vigyázok magamra és a babára veszélyeztetett kismama vagyok már háromszor feküdtem benn a kórházban, én azon sírtam nehogy baja legyen a babának, közben pedig 10 nőből kilenc abortuszra várt vigyorogva, szörnyű!

30 hetes kismama:)

2009. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer a kórházban ültem egy fogatlan 40 körüli nem napon barnult nő mellett. Nem tudom miért, de nagyon beszélgetni akart velem. 5. gyerek, de teljesen ki volt akadva, hogy a férje nem akar védekezni. Aztán látta, hogy nem vagyok túl kommunikatív, így inkább kiment bagózni. Hát én is teljesen padlót fogtam. Annál is inkább, mert a nővéremnek az 5. lombikbaba sem sikerült. Pedig ő nem így várná a babát. Tényleg rémesen igazságtalan az élet, hogy van akinek nem ad, pedig mindent megtenne érte, más meg így potyogtatja!
2009. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én inkább elfordítom a fejemet ha ilyent látok. Nagyon sajnálom azt a kisbabát, és mindig arra gondolok, hogy szegénykének miért pont ilyen anya jutott?

És ami még sokszor eszembe jut, hogy milyen lehet az a pasi, aki ilyen nőbe beleteszi?!

2009. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!