Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki lett információéhes amióta...

Ki lett információéhes amióta terhes?

Figyelt kérdés

Én egy nap kb 3x megnézem ezt az oldalt milyen kérdések merülnek fel. Az interneten barangolok folyamatosan, hogy új dolgokat tudjak meg! Korábban más dolgok foglaltak le.

Őszintén szólva nagyon örülök hogy ilyen segítőkészség és megértés van a kismamák közt, mert nagyon sokan vagyunk, akik egyszerűen nem tudnak kitől tanácsot kérni.

Egyet nem szeretek, amikor indokolatlanul lepontoz valaki! :-(


2009. jún. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én is "függő" lettem, sokat nézem ezt az oldalt, olvasgatok, válaszolok, kérdezek.

Én megmondom őszintén, azt gondolom hogy egy áldás is ez az internet, de néha meg átok.Mert pl. itt is annyi sok rosszat lehet olvasni, sok bajt, problémát, és hát ez sokszor megijeszt, hogy jesszus, mik elé nézek még.

Szóval én szeretnék róla úgymond leszokni, de a kívnáncsiság csak idehajt.

A lepontozás, azt meg le kell sz....!

2009. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta babás vagyok csak ez a téma érdekel, más nem is tud lekötni, nagyon szeretem én is ezt az oldalt, pontozni nem szoktam, nem tartom lényegesnek, mindenki leírja a saját véleményét, ami számomra vagy hasznos vagy nem,

Sok boldogságot,

30 hetes kismama:)

2009. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok mást nézni én sem csak ezt az oldalt,de ténleg!Le van téve asztalra az oldal.Viszont azt nem értem,hogy mi az hogy lepontozás azt,hogy csináljátok?Nem áll szándékomban ilyet csinálni,mert inkább olvasok és válaszolok,csak kiváncsi lennék?
2009. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy vagyok! Amióta babát várok, minden érdekel ami ezzel a témával kapcsolatos. Szeretem ezt az oldalt, szerintem jobb is mint egy fórum, mert itt hamarabb kaphat a választ az ember. Én már kérdeztem egy párszor és sok jó tanácsot kaptam. Más kérdéseiből is sokat lehet "tanulni".

2009. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta megtudtam hogy babóca lesz, felfedztem olyan oldalakat hogycsak na!Egésznap megy a gép!Börzékre járok!Tök jó!Én a pontozást nem is nézem!
2009. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!