Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok és ma...

18 hetes kismama vagyok és ma azt mondta az orvosom, hogy kisfiú, a kérdésem volt e már valakinél, hogy mondtak valamit és később az ellenkezőjét mondták?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egészséges legyen ezt tudom de mégis reménykedhetek még, hogy esetleg kicsi lány...
2012. febr. 21. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kislányt nehezebb eltéveszteni, de a kissrác az elég szembetűnő már a 18. héten, szerintem. Bár látom, itt az ellenkezőjére is volt már példa bőven. Szerintem klassz dolog nagyon fiút nevelni! Majd meglátod, hogy fogod imádni! :))
2012. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Épp most kérdeztem meg a védőnőmet, őneki nem is tudom hány év alatt egyetlen egy olyan esete volt, amikor végül más lett a pici, mint amit mondtak. Hátha, te vagy az az egy! :-) Amúgy a kis kukacosnak is nagyon fogsz örülni!!!
2012. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és biztos vagyok benne, hogy örülni fogok a picikémnek majd a 2. baba lányka lesz :-)
2012. febr. 22. 17:20
 14/14 anonim válasza:
Én eddig csak olyanról hallottam akinek lányt mondtak és a legvégére fiú lett.. Ha mi választhatnánk fiút szeretnénk.. Amikor múlthéten nézte a doki akkor annyira mozgott hogy semmit nem lehetett látni.. de azt mondta 70 % hogy lány.. nem szokott tévedni de azért kicsit reménykedek.. hátha.. nővéremnek is lányt mondtak és az utolsó héten fiú lett :)
2012. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!