Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok és ma...

18 hetes kismama vagyok és ma azt mondta az orvosom, hogy kisfiú, a kérdésem volt e már valakinél, hogy mondtak valamit és később az ellenkezőjét mondták?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egészséges legyen ezt tudom de mégis reménykedhetek még, hogy esetleg kicsi lány...
2012. febr. 21. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha szonográfus mondta, akkor valószínűleg jól látta. Ha nődoki 8akinek nincs szonográfus végzettsége is), akkor lehet, hogy nem találta el, bár 18 hetesen ha direktbe mutatja a baba, akkor már jól látható...
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 18,20 illetve 25 hetesen is kislányt mondott,aztán 30 hetesen már kisfiút látott a dokim.
2012. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szonográfus mondta elég hirtelen rávágta, hogy fiú, tényleg a lényeg, hogy egészséges legyen de annyira szerettem volna ha kislány :-)Végül is az a biztos ha megszületett addig lehet reménykedni is :-) Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 21. 20:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek végig fiút mondtak, és a végén lány lett. Addig lehet reménykedni, amíg meg nem születik. :)
2012. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem egy ismerösömnek 12-16-18 hetesen volt kisfiu és 22 hetesen kislány lett.


én most voltam 19 hetesen UH-n elötte is mondogatta hogy kislány de 19 hetesen egy olyan képet is sikerült csinálni amiböl 100% hogy kislány. második babánk. elsö is lány. akkor tud biztosat mondani ha alulról látja a feneket.

olyan mint amikor pelenkázol egy gyereket és felhúzod a lábait onnan nézed meg milye van. kisfiuknak kis csomag van, lányoknak egyértelmüen vágás. szemérem ajkak már rendesen látszódnak. adott is róla képet, annyira egyértelmü.


Szerintem 18-ik héten már elég egyértelmü.

2012. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Addig lehet reménykedni, amíg meg nem születik."


Azért ez nem teljesen igaz.

Egyik lányom úgy széttárta a lábait (szintén a 18 hetesen), hogy még én is láttam a kisajkakat, pedig abszolút laikus vagyok.

Ugyanez a szonográfus a második gyermekünknél is mondta a 18 hetesen, hogy kislány lesz, én vissza is kérdeztem, hogy "biztosra látja-e", ő meg csúnyán nézett vissza, hogy "naná hogy biztosan látja". Az lett.

Szintén ő mondta a 18 hetesen a harmadikkal, hogy lány lesz. Nem kérdeztünk vissza, elhisszük. Mindegyiknél csak lány névvel készültünk. Nem bántuk volna, ha lesz egy fiú is, de bírjuk a csajokat! :o)

2012. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szonográfus a 18. hétig minden alkalommal kisfiút mondott, 24 hetesen a nőgyógyász kislányt, megmutatta és elmagyarázta, mi hol micsoda, és valóban kislány lett. Előtte a fiamnál már a 12 hetes uh-on én laikus is láttam azt a kis pluszt :D
2012. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Majd 2 hét múlva mond valamit újra :-)

2012. febr. 21. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:

nekünk a 18. héten megmondták hogy kisfiú, az is lett (már én is láttam a fütyijét ekkor)

állítólag fiúból már nem lesz kislány, fordítva még lehet :)

imádni fogod a kissrácot majd meglátod!!!! :)

2012. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mind a 2 kisfiamnál megmondták a 18-20.héten.Nem lettek lányok:)
2012. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!