Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes leszek és hiztam...

18hetes leszek és hiztam 6kgot. az nemsok? és már elég jol látszik a hasam. nem vagyok kövér testalkatú.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Attól függ hány kilóról indultál. Aki nagyon vékony annak megengedett a több kiló. De ha kb. 60 kiló körüli súlyról indultál, akkor egy picit sok lehet. De a védőnő úgyis fog érte szólni ha sokallja.
2008. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez alkatfüggő, hogy ki mennyit hízik. Ha az egészségedet nem veszélyezteti, akkor nem gond.

Nekem nagyon oda kellett figyelnem, mert bár teljesen normális volt a súlyom, de a terhesség előtt magas volt vérnyomásom, amire gyógyszert is szedtem. Ezt abba kellet hagynom, és a 20. hétig minimalizálni a hízást. Most 32 hetes vagyok, 9kg-nál tartok bár ágynyugalom mellett (egyéb problémák miatt), de hála istennek a vérnyomásom - még -jó! :-)

Szóval, ha egészséges vagy Te is , és a babuci is, akkor nem gond, egyébként is, az is alkatfüggő, hogy ki melyik időszakban hízik többet!

További szép heteket!

32 hetes kismama

2008. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csütörtökön leszek 18 hetes. Normál testalkatú vagyok, most 2 kg van rajtam. Én a terhesség elején elég sokat hánytam, mióta jól vagyok, igyekszem minden nap mozogni. Előtte is sportoltam, így eljárhatok kocogni, és itthon is tornázom.

Ha vékonyabb alkat vagy, nem gáz, amennyit felszedtél, csak az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, és egészségesen egyél a bébi kedvéért is.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

18 hetesen én is 6 kg-nál tartottam, most 22 hetes vagyok és még mindig 6 kg.Úgy tűnik, hogy néha megugrik, ne izgulj, ne egyél 18 óra után és nejm lessz baj :oD

2008. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is alkat függő.Ha jol érzed magad a börödben nincs gond,de vigyázz nehogy magas legyen a cukrod késöbb.Én 17 hetes vagyok,de még egy kg sem jött fel rám,pedig eszem,vki azt mondja nagy hasam van,vki meg h nem is látszik,másnak már nagyobb volt.Eddig aggodtam,de most már ugy vagyok vele,nem érdekel,minden terhesség más,minden pocak más:-))Csak a baba fontos!!Jo babavárást!
2008. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!