Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes egyben meghírdetni?...

Érdemes egyben meghírdetni? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Elszeretném adni fiam kinőtt ruháit de egyben , mert sok van, Szerintetek hol hirdessem meg és mi lenne a reális ár 86db-os ruhacsomiért? minden van benne body, rugi , napozó overálok kabátok , türcsik, sapik , felsők, nadrágok..stb..
2012. febr. 21. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

hát biztos szépek,de tudod bálás áron kellene eladnod,hogy tuti megvegyék,itt is kiírhatnád szerintem,1-2 képpel hozzá.

Én annó 2 "nagy zöld táskásban" rucikat vettem 3e-ért.Benne + overálok kabátok ingyen,többi mind tipegők,badik,pulóverek,pólók minden.Szinte újak voltak és csodaszépek.

2012. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bálás ár- mit takar? mennyi? nem tudom..
2012. febr. 21. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:

én Jófogáson szoktam nézelődni és vásárolni.

Eladni viszont még nem adtam el semmit, így nem tudom, mennyi idő alatt és milyen áron érdemes :-(

2012. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
bemész egy bálásba megnézed mennyik a gyerek ruhák kg-ra és aszerint megméred,eladod a tiéd.A gyerekruha ára általában nem változik bálásokban egyik nap sem,de van olyan is ahol naponta csökken az ár.Ha nem darabra hanem kg-ra adod el sokkal többre gondolnak az emberek,mert mindenki pici könnyű rucira gondol,86db-ot gondolhatnak 100-nál többnek,de nem a te hibád lesz mivel kg-ot mondasz nem db-ot.
2012. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Èn csak külföldi ebayt ismerem, de otthon van vatera tesz-vesz, ezek egyikén kellene.


Ami fontos. idény ruha legyen. most csak nyáriakat adjál el, már téli senkinek sem kell.

Pl én összel akartam eladni (de közben kiderült megint terhes vagyok) a szeptemberi születésü lányom elözö évi ruháit 56-68-ig. ez pont egy öszi kora téli baba mérete. összel ilyet szivesen veszenk.

ami fontos hogy legyen róla kép és legyeneke a képen kivasalva gyönyörüen össze hajtogatva, minden darab kicsit látható legyen. ha valaki össze számolná akkor a képen lehessen látni. A vasalás nagyon fontos, rendezetnek, tisztának, és gondosnak látszik.

ha valamelyiknek hibája van pl lekopott patent, lekopott zipzár netán kisebb szakadás, külön lefényképezni és külön a képet feltenni kihangsúlyozni a bajt. Ezzel még megbizhatóbnak és gondosnak tünsz, nem fél a vevö megvenni töled, mert elöre felhívod a hibára figyelmet. (legtöbb ember a sutyi eladoktól fél, ogy megveszi és nem is olyan mint gondolta mert eltitkolt hibák vannak rajta)

Ha van márkás köztük azt külön lefényképezni és mindenképpen felsorolni a hirdetésben minden darabot. Pl 8 db 62-s hosszúujju body

1 db 68-s téli meleg overál zöld szinben

1 db 56-s kranz zöld nadrág


Szóval valahogy így.

2012. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj fel a vaterára, vagy teszveszre, és ott nézd meg, vannak 100db-os ruhacsomagok is, és hogy milyen állapotúak a rucik, asszerint nézz árat.De ha pl 10-esével próbálod meg, biztos, hogy többet kapsz érte.
2012. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket!!, egyesével fotoztam hogy jobban lehessen látni, és feltettem 1 közös oldalra.. amit csak be kell linkelnem... teszveszem próbálkoztam kisebb csomikban, de senkinek nem kell..ott :(

Akkor lemérem majd kilóra is..ez jó ötlet..:) mivel mind2 fiam nyári volt igy a kis méret 56 nyáritól 6 hó kb 74es méret téli ruhákig van..azért gondoltam hogy aki nyári babát vár venne így egyben, de lehet tévedtem :(

2012. febr. 21. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz eladni. Max 10-12-e ft lehet érte reális, de sokszor annyit sem adnak érte. Tapasztalatom szerint jobb kisebb csomagokat csinálni, és mindegyikbe tenni csalit, ami mesefigurás, vagy különlegesebb darab, de pont ebből a méretből rengeteg van. Azt meg nem minősíteném aki azt javasolja verd át a vevőket a kilós megadással. Sokkal jobban el lehet adni ha mindent szépen leírsz. Darabokat, méreteket. Ahol nincs ilyesmi megadva, én meg sem nézem, mert átverés szaga van.
2012. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!