Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Terhesen torokfájáss...

Kismamák! Terhesen torokfájással mit kezdtetek?

Figyelt kérdés
6 hetes lombikos kismama vagyok és ma reggelre elkezdett fájni a torkom (akkor fáj ha nyelek). Egyébként jó a közérzetem, lázam sincs. Tantum verdét szopogatok, mézes-citromos teát iszom. A tantum verde nem árt a babának, ugye? Úgy félek, hogy valami baj lesz.
2009. jún. 5. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy semmi más csak mézes kamilla tea és sok vitamin.

37 hetes kismami

2009. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tantum verde spré. Egy-két fújás után elmulasztotta, nekem bevált doki beleegyezésével!
2009. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem anno influenzám is volt 38.5-ös lázzal. Nekem a homeopátiás dolgok segítettek. kérdezd meg a dokid, de a gyógyszertárban is tudnak segíteni.
2009. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is fájt a torkom,mikor ilyen korai terhes voltam.A Tantum verdét én is hallottam,hogy jó ilyenkor,de nem vettem.Halls cukrot és negrót szopogattam és mellette teáztam,de fekete teát tilos,csak zöld teát és gyümiteát.Szerintem ne aggódj,semmi baja nem lesz a babókádnak a torokfájásodtól!!!De ha gondolod kérdezd meg a háziorvosodat,vagy a nőgyógyászodat,hogy mit ajánlanak.Én is ilyen aggódos voltam és vagyok,nekem három vetélésem volt mielőtt ez a babó megfogant,úgyhogy tudom mit érzel!Szívből szorítok neked,hogy minden rendbe legyen ezekután is!

33 hetes kismama

2009. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A patikus ajánlotta a tantum verdét, de a biztonság kedvéért csak 2 szemet fogok szedni naponta. Marad a tea+méz+citrom.
2009. jún. 5. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Homeogene 9.
2009. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MÉZ MÉZ MÉZ ÉS MÉZ!!!!
2009. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!