Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha folyamatosan ideges vagyok...

Ha folyamatosan ideges vagyok terhesség alatt lesz valami hatása a babára? Példa, ellenpélda?

Figyelt kérdés
Anyukámról kiderült, hogy nagyon beteg.
2009. jún. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én az anyósom meg a sógornőm miatt idegeskedtem,azóta össze is vesztünk.de hála az égnek semmi baja a babómnak.már lassan 5 hónapos és egészséges.mondjuk kis súllyal 2900gr-mal született és néha be tud pipulni,nem tudom hogy ez azért van e mert idegeskedtem.tudod hogy nehéz nyugodtnak lenni,én se tudtam de azért próbálj minél kevesebbet idegeskedni.mi a baja anyudnak?
2009. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tavaly májusban derült ki, hogy terhes vagyok a páromtól (mostani férjemtől), akkor zajlott éppen a válóperem, elköltöztem onnan, ahol a szüleim és a nagyfiam lakik. Rengeteg idegeskedést okozott nekem a volt sógornőm. Mire megnyugodtam volna, arra költözködtünk megint, mert nem volt nyugtunk ott, ahol laktunk. Az utolsó egy hónap telt el teljes nyugalomban, férjem állandóan mellettem volt, ami nagyon jó volt.

Azóta - február 26-án megszültem. A kislányom - kopp-kopp - nagyon nyugodt, jó kislány. Éjjel egyszer felébred, eszik és magától visszaalszik.

Úgyhogy nekem szerencsére nagyon nyugis a kisbabám, ahhoz képest, amin keresztülmentem.

2009. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Én 21 hetes terhes vagyok és a terheségem 5.hetében halt meg az Édesanyám.

Szerintem ennyi elég is ahhoz,hogy elképzeld,hogyan telt az elmúlt 5 hónapom.Sajnos sokkal inkább stresszben mint nyugiban.5. babánkat várom,tehát a már meglévő 4 csemeténket is el kell látni,9,8 6 és 2 évesek.Segitségem nincsen,Anyukám jelentett mindent!!!!!!!!!

A baba jól van a pocakban,és remélem a sok idegeskedés miatt nem is lesz gond vele,de nagyon nehéz mert ezt a tragédiát nem tudom feldolgozni a mai napig sem!!!!

Vigyázz magatokra,és remélem Édesanyád mielöbb meggyógyul és nem lesz semmi baj!!!!!

Gondolok rátok igy ismeretlenül is,és átérzem a fájdalmadat szivből!!!!

Szeretettel üdvözöllek:Rita

2009. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Remélem nem lesz baja a babának.

Rita! Írtam neked privát e-mailt remélem nem baj.

Egyébként majdnem egyidős terhesek vagyunk, én 24. Azt hiszem. most 1 hete azt sem tudom, milyen nap van.

Vastagbél daganat egyébként.

2009. jún. 5. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először is szeretném kifejezni így látatlanban is részvétemet annak a válaszolónak akinek meghalt az anyukája, szörnyen megviselhetett elhiszem.És a kérdezőnek meg sok energiát és hitet a közeljövőben, bízni kell hogy minden jóra fordul.Sok súlyos beteg meggyógyul már manapság.Jobbulás anyukádnak.

A kérdésre.Én is sokat stresszelek, bár inkább múlbéli dolgok miatt, és remélem a babámnak nem lesz tőle baja.27 hetes.

2009. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!