Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hétben járo kismamik hogy...

14. hétben járo kismamik hogy vagytok? Növöget már a poci?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia van egy pici poci ,én vékony vagyok gondolom ezért látszik jobban,de már alig várom hogy rugdosson!

Én jól vagyok,csak állandóan éhes,de nem viszem túlzásba az evést nehogy úgy nézzek ki mint egy bálna!


Te hogy érzed magad?

2009. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is alakul a pocakom mert én sem vagyok egy vastag és tuti azért kerekedik már :-) szintén nagyon várom hogy valami mocorgást érezzek!köszike jol vagyok,eddig nem volt nagyon hányingerem sem csak ritkán.minden jot kivánok és boldog baba várást :-)
2009. jún. 5. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én már a 15. hétnél tartok, de pocim még semmi, pedig vékonyka vagyok. Az előző terhességnél is csak a 24.hét táján látszott valami kis dudor. Szülni is kis pocakkal mentem:) azt mondták, van akinek befelé nől a babája és emiatt nem látszik nagynak a pocak.

Amúgy jól vagyok, már csak néha tör rám az émelygés, ami a 12.héten kezdődött. Előtte étvágytalanság és hányinger üldözött.

2009. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem még semmi nem látszik,épp ma gondolkodtam,hogy nem kellene-e még nőnie.De lehet,azért nem látszik,mert nem vagyok túl vékony és alapból van egy kis hasam.
2009. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem van egy 6 honapos kismama ismerösöm és neki is befelé nött a baba nem nagy pocija volt :-)én ha hátra fekszem érzek egy kis dombocskát olyan jo !sok boldogságot mindenkinek ,és köszi h irtatok !!!
2009. jún. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!