Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ilyen fáradékony?

Más is ilyen fáradékony?

Figyelt kérdés
Olyan fáradt vagyok,lehet az is rátesz sőt tuti,hogy éjszaka,alig alszom:( így nappal 1-2órát szoktam aludni d.u. de a hangulatom is olyan nyűgi:S lehet az idő is.Más is fáradékony egyébként?31hetes vagyok.
2009. jún. 5. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon fáradt vagyok nagyon-nagyon. 36 hetes vagyok még dolgozom ( de ez munkaterápia én akartam így mert nem akarok otthon maradni és nem megereltető a munkám) de pár napja úgy érzem leesik a fejem....alvás...mi is az??!! Már nem emlékszem...csak akkor alszom éjszaka ha már olyan fáradt vagyok, hogy beájulok de folyamatosan akkor is csak max 1,5 órát mert felébredek, hogy pisilnem kell....Szóval nálam sem jobb a helyzet és igen ez miatt morcos vagyok.
2009. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, semmibe sem tudok belekezdeni mert semmi kedvem, morci vagyok és nyügös, este semmit sem alszok, fél óránként óránként járok pisilni, reggelenete pedig úgy érzem magam mint aki másnapos, remélem csak ez az időjárás szórakozik velünk,

Boldog babavárást,

30 hetes kismama:)

2009. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!