Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 ev koruli kismamak! Titeket...

40 ev koruli kismamak! Titeket is megbamulnak az utcan egyesek?

Figyelt kérdés
Egy ket ismerosom aki nem tudta hogy babat varok es most meglatott nagy hassal,lattam a meghokkenest vagy csodalkozast az arcukon,mintha szegyen lenne babat vallalni ebben a korban,foleg ha mar van egy nagyobb....
2009. jún. 5. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem,igaz,én 36 évesen szültem a 2.babát(most 1 éves),a nagy fiam 17 éves.És 2-3 év múlva szeretnék még egy picurt...igaz,a környezetem szerint 5-6 évet simán letagadhatok,ráadásul a baráti körünkben sorra születnek-az első!-babák,és a csajok csak 3-4 évvel fiatalabbak nálam(a srácok velem korúak,vagy kicsit idősebbek.)Sztem ne törődj vele,teljesen jól van ez így.Boldog babavárást!
2009. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Volt nekem is olyan megjegyzés de azért örülsz a babának ha már így eset? Néztem bután és közöltem hogy tervezett baba volt!!Akkor ő nézett bután. :))) Én különben 42 vagyok, 37 hetes km. van 2 nagy gyerekem 20, és 17 évesek nagyon örülnek!!A többiek gondolnak amit akarnak. Boldog baba várást neked!!:))))
2009. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én 32 vagyok és nem jön ösasze már régota de ha 40 éves leszek akkor is suzülni akarok ha meg 43 évesen sikerül akkor akkor. ez már nem ciki..
2009. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy megnéznek ciki vagy nem ciki.Én 33 vagyok és nincs még babám...de próbálkozunk még semmi..:-(de ha 40 évesen szülök nem érdekel de a MI BABÁNK lesz és marhára nem fog érdekelni hogy megéznek nem csak 20 évesen lehet szülni...:-))Ne érdekeljen téged sem és BOLDOG BABAVÁRÁST ÉS UTÁNNA BABÁZÁST!!De lehet csak irigyek nem ?:-))))))
2009. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkaptam már, hogy azért, ha már így lett, ugye örültök egy kicsit, meg azt is, hogy ilyen idősen biztosan fárasztóbb..Na, az ilyenektől megy bennem fel a pumpa! Igaz, én is 37 éves voltam, mikor a pici lányom született és nálunk ő a 4. baba. bár már nem terveztük, így a jó, üresebb lenne nélküle az életünk. Volt olyan akinek bizony visszaszóltam, amikor szinte sajnálkozva kezdett nekem magyarázni, hogy "majd meglátod, milyen jó lesz öreg korotokban..." Mondtam neki, hogy őt mi vállaltuk, tudtuk, hogy nem lesz könnyű, de azért gyerek, hogy esetleg sírjon, ha baja van és nem sokkal nehezebb, mint annak aki csupán az egyszem gyerekére önti minden féltését, gondoskodását...néha még könnyebb is, hiszen az ember már némi tapasztalattal rendelkezik... Egyébként általában én se foglalkozok az ilyen megjegyzésekkel, fura nézésekkel, megvan az én saját véleményem és másé ebből a szempontból nem érdekel.. Minden jót Nektek!
2009. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én októberben leszek 37 és az első babát várom 36 hetes vagyok. Engem az bosszant, hogy mindenki sajnálkozik mikor meglát, hogy szegények mennyit vártak erre a kisbabára és ilyen későn ...azt már nem merik megkérdezni, hogy lombik-e vagy valami más...segítséggel..stb..

Azt senki nem hiszi el, hogy nekem most jött el a babázás ideje én most akartam és kész.

Eleinte elkezdtem magyarázni, hogy mi így akartuk és eddig én nem akartam kisbabát...de hamar rá kellett jönnöm, hogy nem hisznek nekem. Már nem magyarázkodom csak bólogatok:)

Mindenki gondoljon amit akar, hiszen mindenki magából indul ki nem igaz?

Boldogságos babavárást nektek!

2009. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

37 múltam mikor megszüettet a lányom (második gyererk, van egy 9 éves fiam), de nem tűnt fel ilyen dolog.

Mondjuk 30-nál álatlában nem néznek többnek.

60 évesen nem fogok ülni a hintaszékben és kötögetni, azért mert valaki elért egy bizonyos kor, nem kell még leírni.

Ne foglalkozz velük!

2009. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz vissza büszkén :) Nekem nem egy ismerősöm van, aki 40 körül szült. Szerintem akik furcsán néznek, azok igencsak kötötten élhetik az életüket, ha ez így meglepi őket....

34 hetes 27 éves :)

2009. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én 20vagyok és engem is megbámulnak.Azért mert jesszusom ilyen fiatalon?Plazában elég ciki volt igy mászkálni egy időben...minden boltban megnéztek...ki tudja melyik a jobb véglet?...De a babázás nincs időhöz kötve igaz?

Boldog babavárást.38+4km

2009. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igaz én 29 éves vagyok,de az a véleményem,hogy nagy ívben lekell to...-ni az olyan embereket akik nem néznek rád jó szemmel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne foglalkozz másokkal,a terhesség nem csak 40 év alatt gyönyörű,szerintem!!!!!!!!!!!!!!!

Boldog babavárást!

33 hetes kismami

2009. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!