Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen hasmenés gondot...

12 hetesen hasmenés gondot okozhat? (olvassátok el a magyarázatot is)

Figyelt kérdés
Kb. 2napja van hasmenésem , nem egyfolytában. Inkább csak éjszaka és reggel jön rám. Sok folyadékot iszok. Ma reggel mintha picit véres is lett volna a székletem.(ebben nem vagyok biztos) Mitől lehet, és ez nagy gondot jelent a picinek?
2009. jún. 5. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha véresnek látod a székleted akkor miért nem mész orvoshoz? Magában a hasmenésem nem gond, de jelez a szervezet, hogy nem jó a beleidben a felszívódás. Szóval hiába eszel hasznos dolgokat, azok nem szívódnak fel. Sokan hánynak és mégis növekszik a babájuk... Ha véresnek látod a székleted akkor nyugodtan menj el dokihoz. Inkább egy orvos nyugtasson meg, hogy minden rendben.

2009. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is elkaptam egy enyhébb vírust 13 hetesen, ami hasmenést okozott (kb 2 napig), de hála az égnek nem lett semmi bajunk.

Jól teszed hogy sokat iszol, mert ilyenkor a kiszáradás jelent veszélyt a babára, a hasmenés maga nem.


Ne vegyél be semmi olyat, ami "megköti", mert a hasmenéssel a vírus/baktérium tisztul a szervezetedből. Ha 1-2 napnál tovább tart vagy más gondot is okoz, irány a doki!


Minden jót! :)

21 hetes km

2009. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha nem múlik mindenképp orvoshoz fordulok. Igen, tudom ilyenkor inkább ki kell hajtani a dolgokat ezért is iszok sokat, meg egyszer már kerültem kórházba akkor egész napos hányás miatt. Akkor mondta a doki hogy bármi van de a folyadékra nagyon ügyeljek. Most elmúlt. Tegnapelőtt lehet túl sok gyümit ettem.
2009. jún. 5. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A véres széklet miatt mindenképp menj dokihoz!

Egyébként nekem is volt hasmenésem, kiderült, hogy a max adag MagneB6 okozta.

Vicces kérdés, de nem ettél mostanában céklát? Csak mert az okozhat hasmenést, ráadásul olyan, mintha véres lenne... :) Én ennek egyszer már majdnem bedőltem, csak ezért írom.

2009. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia. céklát nem de sok epret és paradicsomos dolgot igen. ezért is nem tudtam eldönti véres e vagy nem. de teljesen elmúlt mostanra. a hasmenés is.
2009. jún. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!