Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már lassan 2 hete van vizszerű...

Már lassan 2 hete van vizszerű folyásom! Hogy védhetném ki?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok, mikor elsőnek megjelent akkor a kórházban kötöttem ki közel egy hétig bent voltunk "megfigyelés "alatt, kaptunk canestent.Elhasználtam de a probléma maradt.És már nagyon nhezen viseleme annak ellenére hogy tudom hogy nem magzatviz.A komfortérzetem a 0val egyenlő.ti hogy viselitek ezt?
2008. ápr. 8. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem "csak" fehérfolyásom van, a doki szerint ennyi oké.állandóan tisztasági betétet hordok.25hetes vagyok, ez ha nem múlik gondolom elég kényelmetlen lesz a nyári nagy melegben :(

további szép heteket és boldog babázást

2008. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz,nekem elejétől fogva van ráadásul nem múló sárgás folyás.Nem segítenek a kúpok sem.És nagyon féltem a babát mert ugye ki tudja mikorra leszek kikezelve.Nálad reméljük nincs semmi oka,,mire eljön az idő a dokik úgysem hagyják,ha bizonytalan a folyás kikezelik, vagy szülésnél infúzióval készülnek,nem lesz baj, ne félj, csak valóban kellemetlen, de nekem nincs sok hátra kitartás,és boldog babavárást a hátralevő időre.

24 hetes kismama

2008. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást..igazából nem hiszem az orvosokban, most megint használok egy gygyszer Gynazol...egyszeri adag és most várok hogy mi történik ma is folyt belőllem ez a "lé".....az a baj hogy baromira idegesit és az idegtől még inkább előjön ahogy megfigyeltem.Várok, azán megyek a dokihozPuszi!
2008. ápr. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!