Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondban vagyok. Adtok tanácsot...

Gondban vagyok. Adtok tanácsot? Hat hetes vagyok, gyászolok. Fekete felsőim vannak, viszont fekete nacim csak kettő.

Figyelt kérdés
Az egyik kényelmes, bő, a másik hajszálcsíkos, jó, ha állok, de szorít, ha leülök. Még felvehetem? Nem nyomom szét a kis rizsszemecskémet?
2009. jún. 5. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a dokim nem nagyon javasolta a feszes nacikat
2009. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hat hetes vagyok, és csak laza nadrágban, főleg tréningben közlekedem, vagy leggingben (szépmagyarul cicanadrág :-)). Nem érzem jól magam, ha nyomja a pocimat a farmer, és persze féltem is a babust.

Szerintem, ha szorít ne vedd fel, mert akkor csak azon jár majd az eszed, hogy mi van a babával.

2009. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szerettem a szűk cuccokat. Terhesen, pláne ilyen "lelki megrázkódtatásoknál" szédülhet az ember lánya, meg akármi történhet. Ha sokat ülsz, akkor elszoríthatja a keringésedet. Jobb megelőzni a bajt. Mindenféleképpen a bő nadrágot vedd fel.
2009. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem javasolt a feszes ruha, főleg, hogy még most puffadhatsz is. Nekem az orvos is, védőnő is kellemes, bő viseletet ajánlott.
2009. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétem. Nem szerencsések terhesen a szoros ruhadarabok, nem igazán azért mert nyomja a babát, hanem neked lesz kényelmetlen az egész. Próbáld azzal az egy nadrággal végig csinálni ezt az időszakot. Nekem egy kifejezetten kismama nadrágom volt csak, este kimostam és reggelre megszáradt. Illetve ha van valamilyen sötét színű (szürke, barna, sötétkék stb) nadrágot nyugodtan hordhatod azt is. Nem hiszem, hogy egy kismamának bárki is felrója, ha nincs talpig feketében.
2009. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha ragaszkodsz a szűk fekete nadrágodhoz, vedd fel, de ne cippzározd össze! Hagyd teljesen szétnyitva, és húzzál rá kismamaövet (bandázst). Én a mai napig hordok így régi nadrágokat, pedig már jó nagy a pocim! Semmi nem fog látszani kívülről!
2009. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Szerintem most a legfontosabb a babád, hanyagold a szoros nadrágokat. Az én véleményem, hogy nem a ruhától függ, hogy ki hogyan gyászol, hanem hogy mi van belül. Ha úgy érzed, feltétlen feketében kell járnod, akkor is elég a felső feketének, meg az 1 db nadrágod. Amúgy nincs már olyan hideg, esetleg harisnya gumis derekú szoknyával, vagy új nadrágok beszerzése? Nekem ez a tippem. Kínaiban, vagy egyéb olcsóbb helyen vehetsz még egy fekete nacit, ami kényelmesebb. Úgyis kénytelen leszel beszerezni néhány darabot, mert lassan beindul a pocid növekedése.
2009. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én is aggódtam a szűk naci miatt, de már herótom van ettől az egy fekete nadrágtól(egy hete gyászolok még csak. Köszi a részvéteket, nagymamám halt meg). Még jó, hogy van egy fekete szoknyám is. És idegesített, mert a terhesség előtt diátáztam picit, és végre belefértem abba az egy hajszálcsíkos fekete nadrágba, amibe már évek óta nem. Csak egy hónapig tudtam hordani...


Azt hiszem, inkább nem kínozom magam vele. Bandázst meg azért nem akarok még hordani, mert még feltűnne valakinek, és (egy vetéléssel a hátam mögött) megfogadtam, hogy a 2.-3. uh-ig nem is dicsekszem vele senkinek.

2009. jún. 5. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Részvétem!Én 14hetes voltam amikor meghalt a Mamám.

Én nem jártam feketében,nem is váták el tőlem.

De ha neked fontos akkor csak kényelmeset vegyél fel

Boldog babavárást!

33hetes km:)

2009. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!