Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan írnak a keményedésről,...

Sokan írnak a keményedésről, de nem tudom, amit érzek, az az ólomszerű érzés az az-e?

Figyelt kérdés
Már vagy huszadik hetes korom óta időnként olyan érzésem van, mintha hirtelen ólomgolyó lenne a pocimban - arra gondoltam, hogy ilyenkor a bab megnyom valamit. Most már 35 hetes terhes vagyok, és sokat olvastam a keményedésről, és mostanában mintha ez az ólomgolyó, vagy hirtelen nehéz és lehúzós érzés mintha hasonlítana erre a keményedésre (szedek MagneB6-ot, biztos ami biztos)... Vajon az az?
2009. jún. 4. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan erzes mintha valami huzna lefele a hasadat.Igen szerintem azt erzed.
2009. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez az.Kesobb meg kellemetlenebb lesz.Sokszor kell majd megallni seta kozben,mert ugy be tud kemenyedni.Nekem mar nagyon sokszor kemenyedik.Szinte mindig ha megyek.

38 hetes kismami

2009. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Csak azért volt furcsa, mert én nem keményedésnek éreztem, érzem, csak mostanában kezd hasonlítani.. De jövőhét kedden már 36. hetes leszek, és ha jól tudom, akkor már nem ajánlják a MagneB6 szedését. Igen, időnként nekem is nehéz tőle menni, de nincs megállás, mert majdnem a végéig dolgozom (ha bírom), ráadásul a főnököm az utolsó előtti hetemen megy szabira, olyankor én vagyok felelős... De örülök, hogy legalább tudom, hogy ez nem valami más! :)

Még egyszer köszönöm!

2009. jún. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!