Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes terhes vagyok, ma...

24hetes terhes vagyok, ma előszőr ébresztett fel éjszaka a babám. nem rúgdosott, hanem nagyon neki feszítetette magát a hasamnak/ ezt nappal is erőszeretettel csinálja/. számíthatok rá, hogy most már minden éjjel ez lesz?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen .Nálam ez attól is függött mit, és mennyit vacsiztam.Mert igencsak megérzik a picurkák.
2008. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát persze. De nem igazán függ össze ez a napszakokal, szerintem akkor csinálják, mokor egy kicsit nyújtozni akarnak és kész. Mozgolódnak, mocorognak, egyre kisebb már a hely ugyanis, úgyhogy ők is igazodnak ezekhez. Engem pl. valamelyik nap úgy megrúgott a babám, hogy komolyan megijedtem, simaogattam és egyszer csak mintha megijedt volna és belémrúgott, majd átment a másik oldalra. Lehet, hogy egy kicsit megnyomhattam ott a hasam. Utána meg olyan aranyosan mozgolódott.

Boldog babavárást!!

2008. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem mindig hagyott aludni, ha én elalszom, nem érzem, bár lehet hogy mocorog, de nem ébredek fel rá. Viszont ha felébredek, mindjárt mocorog ő is.-)Van aki tud aludni, van aki sajna nem...

31 hetes kismama

2008. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én babám azt hiszi,hogy a köldökömön kell kijönnie.

Nem midnig szokott ilyen intenzív lenni,hangulatfüggő.

Ma egész éjszaka szórakoztatott,de én kicsit sem bánom,imádom.:)

28 hetes kismami

2008. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, persze én is akkor vagyok boldog, ha érzem ahogy mozog/él/.mindegy , hogy nappal vagy éjjel.egyébként az én babám is próbált már köldökön keresztül távozni :D meg gyakran ki- bejár a köldököm, mintha rántgatná.

boldog babavárást mindenkinek

2008. ápr. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!