Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesít-zavar ha...

Titeket nem idegesít-zavar ha már vagy 28 hetesek vagytok és még mindig nem látszik a baba neme hol ezt mondja a doki hol azt?

Figyelt kérdés
És mindig visszahív 3 hetente UH-ra én meg el is megyek mint a hülye mert azt gondolom végre mond valami biztosat? Kezd olyan érzésem lenni hogy csak a pénz miatt hív vissza ennyiszer (eleinte 2 hetente mentem). A dvd-t is visszanézve alulról benéz a baba lába közé és van is ott valami de én ugye nem tudom hogy az most mi, de létezik hogy ő se?? 55 körüli ezer éve praktizáló doki, jó minőségű 4d.s gépe van. Tudom ez legyen a legnagyobb bajom hogy túl gyakran akar látni mert legalább biztonságban érzem magunkat meg gyakran láthatom a babát hogy minden oké vele, de szeretnék már valahogy ráhangolódni a nemére, vásárolgatni stb. és így nem tudok.
2012. febr. 19. 08:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj el nézesd meg magad a másikkal és én a helyedbe ha megmondja fiú vagy lány rá kérdeznék, hogy jól látható e, esetleg mutasd meg neki az előző dvd-t vagy képet, hogy ott is ez látható e, mert te nem értesz hozzá. Ha már úgyis fizetsz ennek a másiknak, NÉZZE MEG Ő IS.Nem kell neki mondani a gyanúd, vagy hogy a másik nem látta. Ha azt mondja azon is egyértelmű, akkor érdemes elgondolkodnod, hogy másik orvost válassz. De én ebben a helyzetben kellemetlen e vagy sem, de közölném vele a dolgot és ez legyen neki kellemetlen, hisz ő élt vissza a bizalmaddal.
2012. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És ha visszahív,muszály visszamanned?

Szülni is nála akarsz,vagy csak UH-os doki?

Engem is elsősorban az izgat,hogy egészséges-e! Persze ha mellékesen meg tudják mondani a nemét,nem bánom!

A kötelező UH-ra nem szoktál menni? Ott tuti megmondják,mert nem a pénzre mennek.

2012. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En a 7. honapban jartam mar, amikor megtudtuk a nemet! Baratnomnek uaz a doki mar 3 honaposan meg tudta mondani.

Egyszeruen mindig ugy helyezkedett, h nem lehetett megallapitani a nemet.

2012. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Természetesen szülni is nála akarnék/akartam volna...de most megrendült a bizalmam...de már 28 hetes vagyok szóval jóval túl a félidőn..
2012. febr. 19. 14:27
 15/16 anonim ***** válasza:
hA megnézeted magad másik dokival illetve az előző UH-t és kiderül, hogy már ott is látszik, akkor túl a félidőn vagy sem váltani kell, mert bizalom nélkül nehéz szülni, ha tényleg nem látszott, akkor viszont maradj annál.
2012. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, na kiderült már a neme a babának?
2012. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!