Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom hogy hüvelygom...

Honnan tudhatom hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
Sokan írtátok hogy terhesség alatt előfordult.Nekem még sose volt.És 30 hetes vagyok.Mi lesz ha nem fogom tudni hogy milyen és lesz?
2008. ápr. 8. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Erős folyás, nagy mennyiségű váladékkal, viszkethet is, esetleg kellemetlen szaga van.
2008. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.De milyen színű, állagú stb.mert nekem van folyásom és terhesség alatt alapba több van.
2008. ápr. 8. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Sűrű, túrós állagú, fehéres-sárgás színű. A dokid biztos észre vette volna a vizsgálatokon, ha lett volna, lenne.
2008. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 30 hetes vagyok.Nekem már volt 2*.Sűrű folyás,túrós,fehér,néha zöldes,de a leg jellemzőbb nálam a viszketés volt,és a hüvelykörül a bőr "repedezett"is.De a másik(az is gomba volt)az csak fehér folyás,semmi extra,és enyhe viszkedés....De azért olyan nincs hogy semmi jel,tünet.Aki figyel magára az valamiből ugyis észreveszi hogy vmi nem oké....A többi a doki dolga:)
2008. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 36. héten van egy hüvelyi leoltás ami azt jelenti hogy megnézik van e gomba.Ha van írnak föl antibiotikumot és attól elmúlik.A védőnőm azt mondta hogy a kismamák 60%-nak van hüvelygombája.
2008. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.És ez mitől lehet?Nekem volt már hasonló de nem viszketett.A barátnőm is terhes és neki a terhesség eleje óta ilyen túrós és fehéres-sárgás folyása van.De a terhesség elött is sokszor volt neki.Akkor az baj?De orvoshoz nem ment vele és a doki se szólt neki semmit!Akkor?
2008. ápr. 10. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!