Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapításakor...

Terhesség megállapításakor mindig van UH?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál megállapította, hogy 5 hetes terhes vagyok, de ö csak a 12. hétre javasolt ultrahangot.
2008. ápr. 8. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:

igazából csak akkor biztos a terhesség, ha "látják" a magzatot. Persze ahoz, hogy látható legyen el kell egy bizonyos méretet érnie.

Valószínűleg ezért javasolta a 12. hetet az orvosod.

2008. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hetes volt a terhesség amikor elmentem dokihoz,de nekem volt uh is....
2008. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6 hetesen mentem vizsgálatra, hogy terhes vagyok-e. A doki a vizsgálat után azonnal uh-ra küldött, mert csak így állítják be bizonyosra a terhességet. Nekem akkor még csak a petezsák látszódott, 2 hét múlva kellett visszamennem uh-ra, és akkor már szívhang is volt. Szóval a 12 hetes uh már a harmadik volt. Szerintem menj el egy másik orvoshoz is!

16 hetes kismami

2008. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, valószínűleg elmegyek máshoz is.
2008. ápr. 8. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:

En is 5 hetesen voltam,volt is uh,es engem 5 hetm ulvar vissza is rendelt,es akkor is megnezte a babat,es akkor mondta,h nem 10 hetes a baba,hanem csak 9,de ezt gonfoltam is,mivel nem28 napos volt a ciklusom.

Szeritnem is keress fel majd masik orvost,de ugy gondolom,h 6-7 hetesen menj /persze ha nincsen semmi problema,verzes,gorcsoles/mert akkor mar lehet,h hallani fogod a babad szivecskejet is.

Boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma voltam védőnőnél és megbeszéltük, hogy a 9 héten menjek rendelésre, akkor lesz UH is.
2008. ápr. 8. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem előszőr nem is volt vizsgálat csak hasi ultrahang.4hetesen és már láttuk a petezsákot.
2008. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!