Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A miskolci SZTK-ban Steierhoff...

A miskolci SZTK-ban Steierhoffer doktor úrnál a terhesség megállapításakor kérhetek ultrahang képet? Ha igen, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérhetsz de nagyon rossz minőségűek és fizetni kell érte. Akár minden ultrahangról csináltathatsz. Az orvostól független. De tényleg nem látni semmit.Menj el 4d ultrahangra az egészen más. Sokkal jobb minőségű.
2009. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Csak arra gondoltam, hogy úgy lenne az igazi, ha a családtagoknak egy UH képpel a kezemben jelenteném be a hírt... Végül is ilyenkor még lehet, hogy nem az a lényeg, hogy csak egy maszat látszik rajta. :)

És mennyi pénzt vigyek magammal szerinted? Csak hogy nehogy kevés legyen nálam. :)

2009. nov. 24. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Sztk-ba mindenki 500-ért csinálja,bár szerintem is felesleges még képet csináltatni.Viszont jó ötlet így bejelenteni a hírt,még akkor is ha nem látszik semmi rajta:)
2009. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy felesleges, csak a bejelentés miatt gondoltam jó ötletnek. Anyukám úgyis úgy fog sírni szerintem, hogy még ha látszana valami, azt sem látná! :-)
2009. nov. 24. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Steierhoffernél szültem :)

Ő egy uh-t sem csinált, általában Biri Zsuzsa vagy Figeczki Ági van az uh-nál. Ha szólsz adnak képet. Vagy ott adsz oda 500ft-ot vagy adnak csekket és be kell fizetni. Én az első(7 hetes) uh-tól minden alkalommal kértem és kaptam is képet.

2009. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, én később jöttem csak rá, hogy lehet kérni 4D-s képet is, 1000 Ft. Nem tudom, hogy azt adnak-e első perctől, de egy kérdést megér! :)

Boldog babavárást!

2009. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stefike nem ultrahangos orvos, úgyhogy Ő biztos nem fog adni Neked.
2009. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak:voltam már másnál is a miskolci SZTK-ban nögyógyászati vizsgálaton,de soha nem az orvos csinálta az ultrahangot.Szerintem le van ez is szabályozva,hogy csinálhatnak-e ultrahangot vagy át kell küldeniük a másik helyiségbe,ahol az uh-s szakember dolgozik.
2009. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!