Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek normalis terhessegi...

Ezek normalis terhessegi rosszuletek-levertseg, hasfajas (inkabb gyomorszaj tajan) de a hasfajas nem mindig van (lehet inkabb gorcs), pici hoemelkedes, hidegrazas (ez 3x fordult elo)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi idős a terhességed? Ez nem terhestünet. Inkább valami vírusra gyanakodnék.
2012. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok(3 tesztet csinaltam,2 eros csik es 1 halvany).most is ugyerzem mindha mindjart kidobom a taccsot de 1x sem hanytam.megiszok egy pohar vizet es nem esik jol
2012. febr. 16. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az is lehet, hogy ilyen szélsőségesen reagál a tested az "idegen" jelenlétére és próbál védekezni. Nekem annó migrénem volt, de valami borzasztó:)) Pihenj és takarózz be. Kis lazítás talán jót tenne:)
2012. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegnap meg semmi bajom se volt,1ik nap jon masnap mar nem.remelem minden rendben van.
2012. febr. 16. 22:22
 5/8 A kérdező kommentje:
az 1 eves fiammal(aki meg naponta 2x cicizik)semmi bajom nem volt,elveztem nagyon akkor a terhesseget.koszonom a valaszod
2012. febr. 16. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Újra én. Hát tudod, nincs két egyforma terhesség. Lehet az is, hogy kicsit kimerültebb vagy és ilyenkor furcsa tünetekben tiltakozhat a szervezet:) Ha nem múlik, azért mutasd meg magad dokinak, de szerintem ez csak kezdeti probléma.
2012. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint normálisak,mert én is így vagyok.5 hetesen sokszor reszketek,ha megerőltetem magam és nem pihenek.

A többi tünet is ugyanaz mind.Mintha gyomorrontásom lenne.

Én is szoptatok még,de nekem az előző terhességemnél is megvoltak ezek a tünetek.

Nálam sem állandóak a tünetek,de vissza-vissza térnek.Később szerintem állandósulni fognak.

Étvágyam sincs,semmi étel nem esik jól.

2012. febr. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyukám is most 7 hetes terhes és neki is volt höemelkedése iletve nálunk ojan is előfofdult hogy nagyon erősen begörcsölt éjszaka orákig jöt mentő is de utána elmentünk orvoshoz és minden jó volt sztem normális de azért nézesd meg vagy szólj a dokidnak ha nem más csk egy telefon nem kerül semibe hogy megnyugodj😘
2021. jan. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!