Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4d-re menni...

Mikor érdemes 4d-re menni először?

Figyelt kérdés

Most vagyok 13/4 és még a 20 hét előtt szeretnénk elmenni,

mert utánna hivatalosak vagyunk 2 esküvőre is,és ugye mindenhez pénz kell!Mit javasoltok mikor menjünk,szeretnénk megtudni ,hogy mindene meg van e és persze a nemére is kíváncsiak vagyunk!!!


2009. jún. 4. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom már 18 hetesen javasolta a 4d-t. Ki is serült, hogy fiunk lesz.

24 hetes km.

2009. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a 16 hét körül szeretnék elmenni, mert utána férjhez megyek, és jó lenne tudni, minden rendben van e, fiu, vagy lány.
2009. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, többször is megéri elmenni, de mivel erre nem nagyon futja és mi csak 1* megyünk, azt javasolták, hogy a 24.héttől már nagy élmény. Előtte is, de akkor igazán. Túl későre nem jó hagyni, mert akkor már nagyon nagy a baba.
2009. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. Mi voltunk a 12. héten, 18. héten is és mind a kettő megérte nekünk mert felejthetetlen élmény volt! Még a 27-28. héten megyünk egyre, akkor már "pufibb" lesz a baba és talán azt is láthatjuk kire hasonlít :)

A 12. hetinél még csontos, de akkor is nagyon jó látvány, a 18. héten már formásabb volt az arca de azért egy picit még vékony de nem az a csonti. :) Szuper volt. Szerintem a 18-20. hét között menjetek.

Ja nekünk a 12. hetin és a 18. hetin is kislányt mondtak, sőt más uh-n is.

Minden jót és jó mozizást!

2009. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azt hiszem a 18 hét lesz a megfelelő talán akkor már a nemét is 100 % ra megmondják,ha úgy mutatja magát a pici!Volt nektek valami megérzés a pici nemével kapcsolatban?Nekem az első perctől kezdve kislány

a megérzésem,és mindig olyan furákat álmodom ezzel kapcsolatban!!!

2009. jún. 4. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a 18.héten voltunk először,nagyon szép képek lettek a babáról.Tök formás arcocskája volt.Még megyünk a 26. hét körül is.

2009. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11:57-es vagyok. Én nem éreztem semmit, álmodni álmodtam Vele de ott sem láttam azt hogy kislány vagy kisfiú. Ami "fura" volt hogy lány nevünk már egy éve van, fiú névben nem tudtunk megegyezni (de már nem is kell) így én hiszem hogy nem véletlenül volt már meg hogy fogják hívni a kislányunkat amikor még nem is volt baba... :)
2009. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12.59-es vagyok.Én amikor megláttam a pozi tesztet,csak ennyit mondtam,itt a kisfiam.12.héten sima uh-n mondta a doki,hogy fiú,amit a 18. heti 4d megerősített.Valahol én éreztem,hogy kisfiú,de a férjem csak nevetett,hogy első baba,honnan tudom mit érzek.De ha kislány lenne is örülnék.A fő az egészség!!!
2009. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! az első vagyok. Én végig azt gondoltam, hogy lány lesz, sőt, meg voltam róla győződve valamiért, végül a 4d-n mondták hogy ez bizony fiú. Úgyhogy nekem nem jött be ez a megérzős dolog. lehet hogy legközelebb működik majd..
2009. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak lánynevem,van és valahogy a fiúnevek közül nem sok tetszik ,ami tetszene az pedig már van a családban!!!

Visszatérő álmom,hogy kisfiam születik és lány nevet adok neki!Nekem teljesen mind1 .hogy mi lesz makk egézséges legyen,és lehetőleg ne rám üssön!!!:D!De azért már jó lenne

tudni ,hogy fiú e vagy lány már csak a névválasztás miatt is !

2009. jún. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!