Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes, mikor lehet...

Mikor érdemes, mikor lehet először uh-ra menni?

Figyelt kérdés
5 v 6 v 7 hetesen?
2010. aug. 8. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
mi akkor mentünk először mikor pozitivat teszteltem. ekkor a picur 5 hetes volt. aztán visszarendelt a doki 7 hetesen is h megnézze fejlődik e rendesen a picur :)
2010. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja de hogy a kérdésedre is válaszoljak már 5 hetesen is érdemes, mert látja a doki h jo helyen ágyazodik e be a pici.
2010. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen még csak megvastagodott nyálkahártyát láttak. Ez függ biztos a peteérésedtől is. Hogy biztosra menj és nincs semmi problémád, elég 7 hetesen menni.
2010. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mensi késése után pár nappal, max egy héttel azért érdemes elmenni, hogy jó helyen van-e.
2010. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 7 hetesen voltam, akkor már minden jól látszódott, és a kis szíve is vert.
2010. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hetesen voltam, (két héttel a fogantatás után), hogy jó helyen tapadt-e meg. Két hét múlva már volt szívpulzálás.
2010. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én 8 hetesen voltam elsőnek, előtte nem akartam, mert tudtam, hogy csak idegeskedni fogok, ha nem lát "semmit", vagyis visszahív egy vagy 2 hét múlva, hogy tuti legyen.

Így láttam egy kis babaszem jankót, aki mára már jó erőseket rugdos a pocimban:)

2010. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en angliaban elek es itt az elso uh-t 12 hetesen csinaljak. aztan a kovetkezot meg 20 hetesen es ennyi az egesz. persze ha valakinek problemaja van akkor berendelik. de itt csak ketto uh van. ami reszben jo, es reszben nem. 10 heteske
2010. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!