Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt okozhat az idegeskedés?

Bajt okozhat az idegeskedés?

Figyelt kérdés
Még csak 4 hetes múltam, lombik terhesség. Elég nagy stressz ér most a napokban, és sokat idegeskedek. A torkomban dobog egész nap a szívem. Elsősorban a munkahelyemmel kapcsolatban, árthat ez a babának? Ugye ettől nem megy el? Nagyon aggódok...
2009. jún. 4. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van akinél a stressz koraszülés okoz, akkor ebből kifolyólag simán okozhat vetélést is. Ez most relatív, hogy kinél mekkora mennyiségű stressz okozhat bajt. Van, akinél nagyon nagy stressz sem okoz gondot, van akinél ettől kisebb is okozhat.


Miért nem hívod fel a dokidat? Mondd el neki mi bánt, hátha ajánl valamit. Nem megérne egy telefonhívást a leendő babád épsége?


Nekem iskolai stresszre Magne B6-ot mondott a doki, de bármilyen magnézium tabletta jó kis stresszoldó. De mielőtt bármit elkezdenél szedni, inni (gyógytea stb), az orvos véleményét kell kikérni!


Sajnos engem is rengeteg stressz ért terhesen suli meg sokminden miatt, és nem rég munkahelyi stressz is ért, egész éjjel nem aludtam, annyira elkezdett fájni a hasam, menzeszes érzés stb., azt hittem beindul a szülés. :( Volt munkatársam megszült 6 hónapra, a stressz miatt, melóban felhúzták.

2009. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha=Hát*


Bocs, már nem tudok gépelni, mást ír a kezem, mint amire az agyam gondol.

2009. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Bajt okozhat, ezt te is tudod!!! Ami fontosabb: megéri erőt venni magadon és nyugdtnak maradni, a születendő gyermeked is nyugodtabb kisbaba lesz. ez saját tapasztalat!!! És ez mindennél fontosabb!!!! Én tanárként dolgoztam várandósan, nem volt egy sétagalopp, de akartam nyugodt lenni és 90 százalékban az is voltam megérte!!!!!!! Sok sikert! Áldott áldott állapotot!!! 3,5hónapos leányka anyukája
2009. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom, az előttem szólókkal azzal egyet értek hogy nem tesz jót,de sajnos ha az embert olyan dolog éri ami miatt ideges lesz, akkor nem biztos hogy tud ellene mit tenni, nem olyan egyszerű hogy na most nem akarok ideges lenni, és akkor nem leszek.

Én is így vagyok, most vagyok 27 hetes, és van egy pár dolog ami miatt inkább úgymondanám hogy szorongósabb vagyok, nem is ideges.De hiába minden, magnézium, vagy tea, nem hat.Ha az ember ilyen, akkor ilyen és kész.

Hátha megoldódik a problámád, és akkor megnyugodhatsz.

Bízni kell hogy nem lesz baj, én nem ijesztgetlek, mert gondolom nem azért tetted fel a kérdést hogy ilyen rémísztő válaszokat kapjál, mert akkor méginkább ideges leszel.

Azért próbálj lazítani, és bízni hogy minden ok. lesz.

2009. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz baj!
2009. jún. 4. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lombik babád van, nem volt egyszerű eljutnod a terhesség létrejöttéig, és gondolom Ő most bárminél fontosabb számodra!! Én is ilyen helyzetben voltam mint Te, az orvosom szó nélkül felvett táppénzre. Döntsd el mi éri meg neked, szerintem már most tudod a választ :)

Egy biztos, az idegeskedés soha nem old meg semmit.

2009. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy kerülni kell azokat a dolgokat vagy embereket akik stresszelnek téged! Én képtelen vagyok nyugodt maradni ha valami felizgat. Anyósomat már mellőztem, remélem örökre. Én 7 évet vártam erre a babára most mindent megteszek, hogy nyugodt terhességem legyen. Neked is csak ezt tudom mondani: tartsd magad távol a negatív dolgoktól! Boldog babavárást!
2009. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!