Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-hetes leszek holnap!...

38-hetes leszek holnap! Mennyit mocorognak ilyenkor a babák?

Figyelt kérdés
Normális hogy néha-néha jelentkezik bem de csak kis időre a picúr?ilyenkor már nem sokat mozognak?ugye nincs okom idegeskedni?
2009. jún. 4. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én Drágám ma 38hetes. :) És nagyon lusti. Néha ki-ki dugja a lábát,csuklik és ennyi. Szűkös már neki biztos. :)

2009. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is holnap leszek 38 hetes, és két napja az én Babám is kevesebbet mozog napközben. Bár este mindíg van egy "fészkelődős" időszaka, ez nem maradt el egyik nap sem.

Boldog babavárást!

2009. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ma kezdtük a 38. hetet, de nálam pont ellenkező a helyzet- olyan erőteljes, hogy időnként elakad a lélegzetem tőle, én egy kis nyugalomért könyörgöm nála. A ctg-n is olyanokat produkál, hogy a doki is csak néz! Szerintem ez megint csak egyénfüggő, mint annyi minden a terhességnél. Ne aggódj, hisz azt írod mindig bejelentkezik, bízz benne! Az is lehet, hogy már a nagy kibújásra készülődik, csak előtte pihizik egyet!

Könnyű szülést 37hetes km

2009. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is pont az ellenkezöje,nagyon aktív még mindig.Szinte egész nap érzem,az estéröl meg nem is beszélve.Nagyon erös rúgásai vannak.És nagyon sokat csuklik is.Könnyü szülést mindenkinek!37 hetes kismama
2009. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!