Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Paranoiás vagyok? Kérlek...

Paranoiás vagyok? Kérlek nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok minden eredményunk jó, mégis motoszkál a fejemben a gondolat ( föleg ha a baba lustább ), hogy elhal bennem, nem tudom kihordani, megfolytja a köldökzsinór stb. Ezzel mindenki igy van? Az elején sem izgultam ennyire, most miért parázok? Pedig elvileg már nagyon kevés esély van a magzatelhalásra, nem?
2009. jún. 4. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 39+3 hetes vagyok.

Ugyanezektől rettegek hetek óta, pedig végig biztosan éreztem, hogy minden rendben lesz velünk. most meg rettegek... Azt mondják a nálam okosabbak, hogy ezzel többnyire minden kismama így van és normális jelenség.

Hát, ha ez normális, akkor jó, de nem kellemes...

A magzatelhalásra tudtommal is kevés az esély (de nem vagyok nagyon tájékozott a témában), ha eddig egészségesek voltatok, szerintem már nem lehet baj.

Kitartás, már csak néhány hét!

2009. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sok minden történhet a terhesség alatt,ami miatt aggódhatnánk,még az utolsó hetkben is,de erre nem szabad gondolni.Fő a pozitív hozzáállás.Nekem is vannak sokszor furi gondolataim,felesleges aggodalmaim,de próbálom elhessegetni ezeket és arra koncentrálni,hogy minden rendben lesz.Nekem vam egy szülésznőm,aki hál istennek lelki támasz is,én mindig őt hívom fel,ha végképp nem tudok megküzdeni a rossz érzésekkel és ilyenkor mindig megnyugszom,ha beszélek vele.Nekem 10 éve volt egy halva szülésem és azóta már 2 egészséges tündéri gyerkőcnek adtam életet,de még mindig bennem vannak a roszz élmények.Mégis igyekszem nem gondolni erre és arra koncentrálni,hogy most minden rendben lesz.Ha mégis bármi aggodalmad lenne,beszéld meg a védőnővel vagy az orvosoddal,ők biztosan meg fognak nyugtatni.
2009. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne rettegj, csak pozitívan szabad gondolkodni! Minden rendben lesz!

Tudom nem könnyű, de nekem is sikerült, a fiam már 4,5 hónapos.

Én csak pozitív dolgokra gondoltam végig a terhességem alatt, nem szabad negatív energiákat bevonzani.

Pedig hidd el nem volt könnyű, mert nekem már volt 36 hetesen halvaszülésem.

De ez tényleg nagyon ritka, s veled nem fog ilyen történni, innentől kezdve ne is gondolj rá. Mindjárt a kezedben tartod az egészséges picurodat!

2009. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám! Egészeb egy héttel ezelőttig..igen,nagyon kevés már rá az esély hogy baj történjen,nyugodj meg.Egy egyhetes kislány anyukája
2009. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!