Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-hetes kismama! Aggodom és...

38-hetes kismama! Aggodom és néha ideges is vagyok! Mi lehet?

Figyelt kérdés
36-hetesen voltam dokinál utoljára!Az mondta legközelebb a szülésnél találkozunk!Akkor még teljesen zárt voltam!most honnan tudjam hogy állok,nyitva e vagyok stb...szerintetek?nem lesz probléma,ha baj lenne megérezném?Mostanában eléggé ideges vagyok,és nincs türelmem semmihez!Kérlek irjatok!ja és ma hivom a dokit,hogy milyen lett a kenetem 36-heti!
2009. jún. 4. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsállom a doki hozzáállását,mert ilyenkor hetente szokták a kismamákat ellenőrizni.Mindenesetre,amíg a ctg-id-gondolom azt nézik hetente-rendben vannak és mozog a babab rendszeresen,addíg biztosn nincs baj,ne izgulj!Ilyenkor mindenki feszültebb ,ezek az utolsó hetek-napok a legnehezebbek.Még én is parázok,pedig a 4. babám lesz és minden héten megyek orvoshoz.Szóval ne aggódj,kitartás,nem sokára babázhatsz!
2009. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 hétig nem lát a dokid? Furcsa.

Azért furcsa, mert nekem ő nézi meg az nst-t és az uh eredményeket is ellenőrzi (vagy ő csinálja, ahogy ráér).

Azt én sem tudom, hogy a méhszájam nyílik-e már, mert a terhességem alatt összesen 2x vizsgált meg orvos, amikor panaszom volt. A dokik (3 különböző mondta) szerint ugyanis nem szabad túl sokat vizsgálni a kismamákat, mert az sem tesz jót.

Ja, 39+3 hetes vagyok.

Az nst papírodat ő szokta megnézni?

2009. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig egyszer voltam,majd csak hétfön megyek legközelebb!a hétre már nem volt hely,a klinikán.remélem nem lesz baj

.

2009. jún. 4. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Dokihoz nekem se kellett mennem,csak nst.-re.36 hetesen voltam én is utoljára-39 hetesen szültem.Ha nyitva lennél se tenne semmit.Vigyázz magadra,ahogy eddig.
2009. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!