Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kellene érezni a...

Mikortól kellene érezni a magzatmozgást?

Figyelt kérdés

16 hetes multam ,a második babánk lesz ,de nem elméxem hogy az első babyvel mikor éreztem ,és most nem tom hogy ezek amiket érzek a baba vagy a gyomrom korgása!!

Baj ha csak későn kezdem érezni?


2012. febr. 15. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16-18 kb., lehet, hogy már ő az
2012. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
én a 12-13. héten éreztem, ha jól emlékszem. Lehet hogy korai, de tényleg így volt...
2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 15-16 hetesen éreztem először (csikiző, buborékoló, gyomorkorgó érzés volt), úgyhogy ilyenkor már lehet a babád mocorog és azt érzed!

De amúgy nem lenne gond az sem, ha később éreznéd.

2012. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első babát 16 hetesen, másodikat 13 hetesen, harmadikat 14 hetesen. A dokim azt mondta, hogy lehetetlen, hogy ennyire érezzem 14-15 hetesen a babát, eközben épp vizsgálta a szívhangot és a baba odarúgott a készülékhez, ami "berezonált". A doki is meglepődött és azt mondta, hogy ez tényleg a baba mozgása.


De olvastam itt olyat is, aki 20-21 hetesen érezte először. Igazából nagyon sok dologtól függ. Pl: hol tapad a lepény, milyen testalkat vagy, mennyire izmos a hasfalad, milyenek a kötőszöveteid, milyen aktív a babád...stb.

2012. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 19 hetesen,a kisfiam 16 hetesen jelzett először!
2012. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!