Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. héttől minden nap kell...

A 18. héttől minden nap kell érezni magzatmozgást?

Figyelt kérdés
Én 2 napja nem érzem,vagy csak nem veszem észre. Pedig piszkáltam is,csakhogy jelezzen valamit...Kb. egy-másfél hete éreztem először (2. terhesség). Most nagyon meg vahyok ijedve, hogy esetleg valami baj van...:(
2010. júl. 19. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hgy a 20.-tól lehet érezni, akkor sem mindig. De szerintem a saját megnyugtatásodra menj el a dokihoz, az a biztos. Én is nagyon félnék, ha nem érezném.De biztosan minden oké, csak még korai szerintem.
2010. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy első terhességnél 21. héttől már majdnem! mindenki érzi, akkor 18 hetesen nem kell minden nap érezni a babát...azért nem olyan erős még.
2010. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugiiiiiii:)nincs semmi baj,nem torvenyszeru h erezd,van aki csak a 20dik het utan erzi eloszor,meg eleg pici es nem egyertelmuen erezheto a mozgasa,vard ki es az ido elteltevel egyre jobban erezni fogod ezert ne ijedj meg en is igy voltam most 21hetesen jol erzem de vannak napok mikor alig mozgolodik,maskor meg lerugja a vizholyagomat;))
2010. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 19.héttől éreztem minden nap.
2010. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első terhesség, és a 17. héttől éreztem minden nap, persze egyre intenzívebben. Viszont vannak napok, mikor sokkal kevesebbet mozog. (ez főleg meleg napokon fordul elő). Szerintem ne félj, nemsokára jelentkezni fog :-)
2010. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok 22 és csak mostanában érzem minden nap.
2010. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!