Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki utolsó hetekben költözködö...

Aki utolsó hetekben költözködött, hogy vészelte át, tudott bármit is pakolászni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem az utolsó hetekben költöztünk, akkor még csak pakolásztunk és felújítottunk. A mikor 3 hetes volt a lányom, akkor költöztünk át. A szülésig minden nap én is itt voltam a házban és dolgoztam. ha kicsit elfáradtam, pihentem pár percet.. nem bírtam volna, hogy én ne legyek itt, amikor készül a ház. Aztán a költözésnél is itt voltam, de akkor azért csak elmondtam, hogy mit, hová szeretnék..a ruhákat csak nagyjából rakattam be a szekrényekbe, azokat később én rendeztem el.
2009. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem lesz egy pihentető dolog, de azért gond nélkül megcsinálható. Nehezebb dolgokat természetesen ne emelj, inkább ülve pakolgass ruhákat, apróságokat, csomagold a porcelánt, feliratozhatod a dobozokat, próbálj ne sokat talpalni.

Egyébként gratula a babicához!:)

2009. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÁÉn bnőmmel a szülése előtt 2 nappal még a házat nagytakarítottam, kiságyat vittem,mmint ő volt terhes én meg segítettem.Kérdeztem jól van e,azt mondta minden ok.Mondjuk ő nagyon fitt kismama is volt,a 100lépcsőfokot szinte minden nap megmászta(hegy tetején laktak),és volt,h a 7.hónapban bicajjal jött iskolába,amiért persze jól le is lett szidva...
2009. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes km vagyok és mi is mosst költözünk, nem könnyű, főleg, hogy a két éves kislányommal is foglalkoznom kell és amit én bepakolok azt ő kiszedi.

Csak abban reménykedem, hogy a pici pocaklakó nem akar még kijönni. Ha elfáradsz pihenj meg és ne emelj semmit. Kitartás

2009. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!