Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelőbe járok a dokimho...

Magánrendelőbe járok a dokimhoz, viszont a genetikait a kórházban szokta végezni. Ti a kórházban is fizettetek a dokinak ugyan annyit, mintha a magánrendelőjébe mentetek volna vagy ott nem kell fizetni a vizsgálatért?

Figyelt kérdés
a genetikait is a magándokim végzi
2009. jún. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim mindig a kórházba hívott be, mert nincs magánrendelője. Soha sem fogadott el ott (sem) pénzt. Gondolom olyankor hív be, amikor amúgy is dolgozik vagy éppen ügyeletes.
2009. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, legyek őszinte eszembe se jutott. Úgy gondoltam, ha a doki a munkaidejében, a kórház eszközeivel, az általam fizetett Tb terhére elvégez egy vizsgálatot, ezért nem szükséges semmit pluszban fizetni.
2009. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig csak a magánban fizettem. Bármi miatt be kellett mennem a kórházba, sosem fizettem, de biztos vagyok benne, hogy el sem fogadta volna.
2009. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A khzban tőlem se fogadott el pénzt,amennyiben ott nézett meg.Csak a magánrendelőben+a szülésért.
2009. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!