Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 het. Vagyok. Aug 3-ra...

16 het. Vagyok. Aug 3-ra vagyok kiir. A védőn azt monta, h a 38-39. héten megfogják nálam csin a terv. Szülést mikor mondtam a dokinak hülyének nézett. A vnö azt is mon, h mivel a 2 szülés között nem telt el legalább 4 év ezért császár lesz. Tényleg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne lehetne, hogy kiírd a szavakat? Gondolom, hogy egyszerűbb így, de elég értelmezhetetlen a kérdésed emiatt.


Mindenesetre nem feltétlenül lesz császár ez is, elég sok mindenen múlik, de 4 éves határidő nincsen. Majd a dokid eldönti a végén, hogy megpróbálhatod-e természetes úton.

2012. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.sajnos muszáj volt mert nem fért bele a 250 karaktarbe
2012. febr. 14. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség,ismerősöm év elején és végén is SZÜLT.Vicces,de igaz.
2012. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 4 év hülyeség. Sokan szülnek akár 2 év különbséggel természetes módon.
2012. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyet még nem is hallottam!

amúgy meg ott van a második téglalap is, amiben akár egy A4-es oldalnak megfelelő mennyiségű szöveget is írhatsz!

2012. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdte a pályát a védőnőd? Mert elég jót nevettem rajta! Én csak 23 éves vagyok, most várom az első babámat, és még én is tudom, hogy nem így működnek a dolgok. Ha az első babáddal császáros voltál, akkor merül fel a kérdés, hogy a másodikat hogy fogod megszülni. Mert ha császáros, akkor kisebb az esély, hogy természetesen meg tudod szülni ezt a babát, de nem lehetetlen. Ez az év határidő szerintem butaság, de ezt a védőnőnek is tudnia kéne. :)
2012. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
21 hónap van a gyerekeim között mindkettő természetes úton született, szóval ez a 4 év egy baromság már bocs.
2012. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aug 1-re vagyok kiírva,3.baba. Nem kell elteljen 4év a két szülés között és, ha a baba ,vagy a te egészségügyi állapodod nem indokolja(rossz szívhang, méhlepény..stb )akkor nem indokolt és bolondság lenne indítani a szülést.
2012. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm 3 gyereket szült. Az első és a második között 18 hónap van, a második és a harmadik között 3 év. Mindegyiket természetes úton szülte.
2012. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!