Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 heti UH-n magándoki jó...

12 heti UH-n magándoki jó minőségű nagy felbontású 4d-s gépén látható lesz hogy fiú e vagy lány? Aki így ment (nem sztk) annak kiderült ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha nem úgy fekszik akkor lehet nem látszik stb. de ha igen, akkor már kivehető a neme olyan 80% pontossággal?
2012. febr. 14. 10:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Aha hát érdekes:) Jópár ismerősöm jár ehhez a dokihoz és megmondta 12 hetesen hogy 90% hogy kislány mind3 lányára mondjuk, és igaza lett, meg a kisfiúkat is. Egyszer nem hallottam hogy ezt mondta volna hogy nem biztos meg ilyenkor még rosszul látható meg összekeverhető...akkor lehet hogy csak tippelgetett??
2012. febr. 14. 11:41
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia! Az első babámnál sima mezei uh-al a 12. héten kisfiút mondtak biztosra, és az is lett. Második babánál még a 20. héten se látták, annyit mondott a doki, hogy szerinte lányos a feneke, de inkább nem mond semmit. Elvileg igaza lett, mert a 24 hetes 4d-n kislányt mondtak, bár ott is alig láttak valamit, de még nem született meg a babó, úgyhogy hiszem ha látom.:-)

Boldog babavárást!

2012. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

9-es vagyok.Gyere nyugodtan majd én segítek kikúrálni belőled az intrikusságod.

Már 1 éve van köztünk Boglárka lányom.Lehet,hogy tévedtek??????

2012. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 9-es! Viccelni próbáltam, de ezek szerint nem jött be. Örülök, hogy nálatok bejött az előrejelzés, és csak csodálatomat fejeztem ki, nekem ugyanis a 12. heti uh kép olyannak tűnt, mint egy Kinder tojás :-)
2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Mármint a Kinder tojás belseje: van benne valami, de hogy pontosan mi...
2012. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!!
2012. febr. 14. 12:49
 17/19 anonim ***** válasza:

A 12 hetesen nem is kérdeztem, de 14 hetesen elmentünk 4D-re, ahol egyértelműen megmondták (2D-s felvétel alapján), hogy fiú.

26 hkm

2012. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia, mi ma voltunk a 12. heti genetikai UH-n és a doktornő azt mondta, hogy 70%, hogy kislány. Meglátjuk :)
2012. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a babám a 13. héten beterpesztett. Le sem lehetett volna tagadni, hogy az bizony fütyi. Ha fiú akkor elég biztosan meg tudják mondani. Ami viszont lánynak látszik, abból még lehet kisfiú.
2012. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!