Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 heti UH-n magándoki jó...

12 heti UH-n magándoki jó minőségű nagy felbontású 4d-s gépén látható lesz hogy fiú e vagy lány? Aki így ment (nem sztk) annak kiderült ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha nem úgy fekszik akkor lehet nem látszik stb. de ha igen, akkor már kivehető a neme olyan 80% pontossággal?
2012. febr. 14. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen, ha a gyermek hajlandó megmutatni a lába közét, akkor már látható!

Legalábbis nekem megmondta a doki a 12. héten, hogy fiú lesz. Azóta már 2 éves elmúlt, és tényleg fiú lett! :)

2012. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nálunk azt kérdezte a doki, hogy megtippeljük? Nézte, nézte, és azt mondta csajos. Majd kiderül pár hét múlva.

De ő megmagyarázta, hogy ilyenkor nem külső nemi szervet néznek, mert még nagyon pici, hanem már belül a fiúknak van valami ami a lányoknál nincs. Ahogy én értettem. Hogy hány % nem tudom, én inkább csak a 18. hetinek hiszek.

2012. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nagyon hasonlítanak a külső nemi szervek. A lányok csiklója kb. ugyanúgy néz ki, mint a fiúk fütyije. És mivel nagyon pici a baba, tizedmilimétres eltérésekről beszélhetünk a méretüket tekintve. Nálunk az elsőnél lányt tippelt a doki, az is lett, a másodiknál szintén lányra voksolt, a 17. héten derült ki, hogy fiú. De mindkettőnél elmondta, hogy ez csak tipp, ne éljük bele magunkat.
2012. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És ha ez a doki már többeknek egyértelműen megmondta a 12 hetes UH-n és valóban az is lett a baba? Akkor elképzelhető hogy jobb szeme van hozzá?
2012. febr. 14. 10:40
 5/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én is szkeptikus voltam, és visszakérdeztem, hogy ez mennyire biztos.

A doki pedig humorosan ugyan de kikérte magának, hogy nem egy ilyet látott már, és hogy néhány évtizedes tapasztalata alapján 100%, hogy fiú!

2012. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Ha azt mondom neked, hogy Pesten az Istenhegyi úti Genetikai Centrumban is tippelnek, holott ott a legprofibb szakemberek dolgoznak?

Van olyan, hogy egy doki gyakrabban beletalál, de gondold végig, amúgy is 50% az esély bármelyikre, tehát még uh nélkül is 50% biztonsággal meg lehet mondani.

Csak azért írom le neked, ezt, hogy ne csalódj. Miután az elsőt sikeresen megtippelték, tökéletesen beleéltem magam, hogy a másodiknál sem tévedhetnek. Beleéltem magam még egy kislányba, aztán amikor kiderült, hogy fiú, szégyellem bevallani, de csalódott voltam. Kellett vagy egy hét, mire észhez tértem, közben meg lelkifurdalásom volt a csalódottságom miatt.

Nem szabad ezt ennyire korán forszírozni. Még a 18. héttől is bőven lesz időt felkészülni minden szempontból.

2012. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az Istenhegyin csinálták a 12. hetit. Ha valahol, hát ott szuper technika van, szuper orvosokkal. Én kérdeztem a doktornőt,hogy meg tudja-e már mondani. Mondta,hogy ilyenkor még nem, max. csap tippelni,mert valóban annyira hasonlítanak a nemi szervek. És lám igaza lett. Kislányt tippelt, most pedig itt sikongat a 2 hónapos fiam!:)
2012. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tudják még megmondani, akármilyen szuper géppel nézik is. Nálunk nem is tippelt a doki, mondta, hogy nagyon egyformák még ilyenkor a nemi szervek. Szerintem ez a korrekt, nem pedig, amikor csak tippel valamit az orvos és te meg beleéled magad, aztán mégsem olyan nemű lesz a baba.
2012. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen nekem gyönyörűen megmutatta magát még én is láttam,hogy kislány.
2012. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es! Akkor legközelebb hozzád megyek ultrahangra :-)
2012. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!