Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. végén nagyon pici vérzés,...

11. végén nagyon pici vérzés, mi lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi másfél hétben volt kétszer is, mindkétszer szaladtunk a kórházba. Egyszer húgyhólyag-gyulladásom volt, a másik alkalomnál semmit nem találtak. Ma láttam megint egy kis pöttyöt, de most nem rohantam a kórházba. Pénteken megyek dokihoz? Minden rendben lehet? A hormonról a placentára való átállástól lehet? Tudtok erről többet? Volt már egy vetélésem, egy kicsit aggódok...

Köszi a válaszokat!


2009. jún. 3. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz! Remélhetőleg nincs semmi baja a babának, de a várandósság alatt bárminemű vérzés abnormális. Én 7 sürgősségi UH-n voltam, de nem bántam meg, mert mindig tudtam, hogy mindent megtettem a babáért, és legalább tudtam, hogy mi okozza. Sosem lehet tudni, és a gyerkőc a legfontosabb!!

21 hetes kismama

2009. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb orvoshoz menni, mert inkább menj el IDŐBEN, minthogy egyszer túl későn, mikor esetleg nem lehet már segíteni. Tudom, nem élvezetes dolog, én az első trimeszterben minimum 3x voltam kórházi ügyeleten véres vizes folyás, görcs, éles fájdalom miatt és sosem találták az okát, hormonpótlást sem kaptam, vigyáztam magamra, és megmaradt a baba, most 35hetes vagyok és áldom az eszem, hogy inkább elmentem, még akkor is, ha nem sok mindent csináltak velem. Most még pincurka a babád, az enyém 5cm-es volt 12hetesen, voltam 4D ultrahangon is és már mindene megvolt, csak úgy kalimpált a pici lábaival, karjaival. Vigyázz rá nagyon, ő nem tud orvoshoz menni, rád van utalva (ez most nyálasan hangzott, de így van). Inkább menj el feleslegesen, még akkor is, ha nincs kedved. Tudom, mert én sem jókedvemből mentem be, hanem a baba miatt.
2009. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Most nyers leszek, és bocsánat: de aggódj is! Menj dokihoz, ne várd meg a holnapot! Az átállás, épp amiről beszélsz, sárgatestről méhlepényre, - sokaknak okoz gondot! Akár végzeteset is. Ilyenkor minden másodperc számít!

Vigyázz Magatokra!

2009. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom: inkább egy felesleges út, mint egy kihagyott..

Én is azonnal rohantam anno, de sajnos már nem lehetett segíteni, a vizsgálóasztalon indult meg a vetélés. Ha neked eddig nem találtak gondot vérzéskor, szerintem most sem lesz, ez alkati kérdés, de ne okold magad egy életen át, hogy nem voltál elég óvatos.

Drukkolok, hogy igazam legyen!

Boldog babavárást!ú

19hós+11hetes

2009. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!