Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt irták a papiromra hogy...

Azt irták a papiromra hogy szívverés van csak gyenge de túl nagy a szikhólyag. Ez rosszat jelent? 7-8 hetesnek kéne lennem de túl pici a baba ez baj?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna nem jelent semmi jót........:o(
2008. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem nagy a baj! Nekem is így volt, csak már nem volt szívhang sem. Én írtam előtted, azt a kérdést hogy vetélés után mennyi idővel lehet próbálkozni? 11 hetes lettem volna. Na de nem írom le mégegyszer. Legyen nagyobb szerencséd mint nekem volt!!!!
2008. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szíja!Hát nem jót jellent,sajnos,én is átéltem ilyent,és 2 évig gyötörtem magam,hogy mért pont az én babám:(De azt rájöttem,hogy az természett dönt,és nem mi,lehet,hogy genetikai hibája van a kicsinek,és azért ver a szíve túl gyengén.Az én babómnak 9 hetesen álltle a szíve.Nekem egy élet is kevés lesz ezt feldolgozni..Most vagyok 12 hetes terhes,még nem akartam volna babót de jött,még mindig úgyérzem magamba nem vagyok egy babára felkészülve.Nekem azt mondták 10 első terhességből 8 elmegy a baba,ez népbetegség már az egész világba.De én bizok abba,hogy minden renbe jönn,csak átt meneti,gond ez,és 2 hétmulva azt írod jól van a babó!
2008. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a válaszokat.Így felkészülök a legrosszabra.Első terheség.
2008. ápr. 7. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet nem feljcsél el,lehet még sok-sok babód!Tudom nehéz neked,de hiddel ha majd újból terhes leszel minden jóra fórdul!
2008. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled?
2010. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hanesz1 válasza:

Szia!

Engem is érdekelne, azóta mi történt?

2013. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!