Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után mennyi idővel...

Vetélés után mennyi idővel lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy kis barna folyásom. Felhívtam az orvosomat, és ma megnézett ultrahangon. 11 hetes lettem volna szerdán, de csak egy 35mm-es petezsák látszik egy nagy szikhólyag és egy 4mm-es ülő magzat. Szívhang nincs, és vér sem áramlik, tehát meghalt. Csütörtökön kitisztítanak. Aki járt hasonlóan, kérem írjon, hogy most mire lehet számítani az elkövetkezendőkben?
2008. ápr. 7. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled. Nagy trauma lehet ez, szerintem kérdezd meg a dokit, ő mit javasol.
2008. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapot mondott a dokim és a 4.hónapban teherbe is estem. Van olyan orvos aki fél évet mond, biztos ami biztos...18 hetes kismama
2008. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos orvos 2 hónapot mondott a másik doki 4-et, hallottam mér félévet is most mi az igazság?
2008. ápr. 7. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,nem lehet most könnyű neked.Én is 3 hóról tudok,az az általános.
2008. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy veleméreztek. Nagyon sajnálom én is, mert már beleéltük magunkat, de annyira mégsem visel meg, mert tudomásul vettem, hogy ennek valami oka van és biztosan így a jobb. Az első 12 hétben mindig a mindent vagy semmit elve érvényesül. Valószínűleg nagyon beteg lett volna ez a baba, akkor meg inkább most legyen így mint később.
2008. ápr. 7. 13:45
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló képen jártam mint te, nekem 3 hónapot mondott az orvos, a nővérem az első vetélése után kivárta a második baba 18 hónapig nem jött össze, pedig már hat hónapja kezelték hormonnal, végül sikerült.Majd a szülés után egy évvel ismét elvetélt, akkor nem halgatott senkire és rögtön az első menstruáció után terhes lett,és egy gyönyörű nagyfia született. azt gondolom ez rajtad áll mikor vagy rá felkészülve én nehezen estem teherbe,úgyhogy nem várok mi rögtön megpróbáljuk.

2008. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Amit a masodik kommentedben irtal,az nagyon igaz,biztosan volt vmi baja a babanak,es tenyleg ugy mindenkinek jobb,h nem szuletett meg betegen.

Nekem amikor az egyik ismerosom jart igy,de O elvetelt nem kellett menni abortuszra,akkor az orvosa azt mondta,h neki egy menszeszt kellene varnia es johet is a baba,es jott is nekik.

En nagyon drukkolok,h lelkileg atveszeld,mert amikor En voltam igy,csak nekem oltasok miatt mondtak,javasoltk,h inkabb ne kockaztassak,akkor En nagyon megkinlodtam vele,de aztan ugy alltam neki ahogy Te is,es most igaz nem rogton de mar itt van az egeszseges baba a pocakomban.

18 hetes kismama

2008. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben volt a missed ab. Szörnyű volt, de én is így gondolkodtam, mint te! Az én orvosom azt mondta, hogy amikor megjön az első mensi, utána lehet próbálkozni, nem kell várni semmire!! Igaz, mi vártunk még egy hónapot, és utána belehúztunk, 2 hónap után meg lett a "gyümölcse"! Addig is folyamatosan szedtem a Gravidát!!
2008. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat megnyugtató, hogy vannak pozitív példák. Majd próbálkozunk mi is!!
2008. ápr. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!