Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kis terhes vagyok, még...

Edus83 kérdése:

Nagyon kis terhes vagyok, még csak teszt mutatta és ultra hang még nem láttakb4 hetes 3 napos! Folsavat ajánlott a dokim mert volt 2 vetélésem, vettem femibiont mennyire jó ez? Természetesen van duphostanom is!

Figyelt kérdés
Femibion mennyire jó??
2009. jún. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt egy vetélésem, én is szedtem folsavat és femibiont a terhesség alatt és most szoptatáskor is.

Én a femibiont csak ajánlani tudom.

2009. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem, nekem bevált. A Femibiont nem ismerem, de eddig csak jókat hallottam róla:-)
2009. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!En 4hetes 6napos vagyok:-) enis femibiont szedek,nekem is aztmondtak ez a legjobb:-)Gratulalok a babahoz!!!
2009. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))
2009. jún. 4. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!