Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől keményedik az alhasam?

Mitől keményedik az alhasam?

Figyelt kérdés
16. hetes vagyok és olyan keményk érzem az alhasam a petefészek környékén!Ugye nincs baj!
2008. ápr. 7. 13:06
 1/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Szedjél Béres magnéziumot,pihizzél egy kicsit korai hogy keményedjen.Kérdezd meg az orvosod!üdv 26hetes kismama
2008. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De apocakom többi részével minden ok!Hanyatt fekve fedesztem fel h olyan kemény apetefészkeimnél!
2008. ápr. 7. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Lassan felejtsd el a hanyatt fekvést, mert nyomhatja a baba az egyik fő eret, amitől akár rosszul is lehetsz.

Egyébként folyamatosan kemény, vagy csak néhány másodpercre? Utóbbi jelenti a keményedést, ami valóban elég korai még.

2008. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a babód érzed ott,kinyomja valamilyét? Bár én ilyen korán nem éreztem de nem vagyunk egyformák.Ha megsimogatod? Nekem arra arébb megy,próbáld ki,ha nem történik semmi,és a méhed egészét mégsem érinti azért említsd meg a dokidnak.Amúgy ilyenkor kicsit rendeződnek a belső szervek,nekem mikor sokáig nem volam nagyvécén,azt is ki lehetett tapintani.
2008. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Folyamatosan keménynek érzem!

és a jobb petefészek körül néha szurkál picit!

2008. ápr. 7. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet mégis emésztési gond?

Ha bármiben bizonytalan vagy,csörögj rá a dokira,szúrkálni a petefészek körül nekem is szokott az természetes,de ha folyamatosan kemyén kéne tudni ,mi az és miért.

2008. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek este dokihoz addig várok-lehet h az emésztésem,mert 2 napig nem tudtam wc-re menni,ma sikerült de olyan bizonytalan a "rendszerem"-és ezt így érzehetem,h olyan mintha a petefészkem be lenne keményedve?
2008. ápr. 7. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt,végig a az alhasamnál,és fájt,mintha petefészkem fájna,amikor sikerült a wc,utána megszűnt.Figyeld meg magadon,hátha csak erről van szó.
2008. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!