Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mennyit hízhatok? Eddig...

Még mennyit hízhatok? Eddig 5kg jött fel. Pedig nem tartóztatom magam semmitől.28hetes vagyok. Még kb mennyire számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

változó. Én a 28 hétben ahol te jársz 6 kg plussznál jártam aztán 30 lett a vége. Most fogsz igazán elkezdeni hizni hisz a baba is csak most fog igazán alakulni a hasad is csak most kezd majd nőni igazán.

(én mindig 52 voltam sose voltam hizékony) de 30 jött fel.

Most 11 hónappal szülé után 58 vagyok.

2009. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bea24 ***** válasza:
Szia! Ez nagyon jó arány eddig szerintem ,nem törvényszerű a 30kg-os hízás, mindenki terhessége más és más. Én 30 hetes múltam és 5 és fél kg-nál tartok. :)Szerintem a szerencsések táborába tartozunk. ;) Boldog babavárást kívánok!
2009. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom meniyre szerencsés :-) persze ha majd ott akarsz izgulni hogy legyen a gyerek 2500gramm akkor okés teljesen a dolog :-)
2009. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolót nem egészen értem.Ha arra akart célozni hogy ha valaki keveset hízik, akkor pici lesz a babája, akkor téved.Szinte nincs összefüggés a kettő között.

Nyugi, ne aggódj, örülj hogy még csak ennyit híztál, majd fogsz még.

2009. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 58 kg-mal kezdtem és most 31 hetesen 61 vagyok , de nagyon odafigyelek , hogy mit eszem. Nem vonok meg magamtol semmit , ugyanugy eszem süteményt és mindent csak egy kicsit kevesebbet. Magyarul probálok egészségesen étkezni a terhesség alatt. Ez a negyedik terhességem és egyik alatt sem hiztam 5-6 kg -nál többet , a babák sem lettek kicsik , az utolsó 3700 grammal és 58 cm-rel született és mind egészséges.
2009. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!! :) egyébként nem azért kérdeztem mert ezen jár folyton az agyam hogy jaj! el ne hízzak,egyszerűen csak érdekel. és nem fogyózom vagy ilyesmi sőt! bár az is igaz,hogy gyümölcs és vízfűggő vagyok :) én lepődöm meg mindig a legjobban a méréseknél..


ettől függetlenül azért örülök és azt vallom h valóban nem kell kettő helyett enni,annyit mindig megteszek,hogyha megkívánok valamit átgondolom h tényleg éhes vagyok vagy csak ennék.. talán ezért megy ilyen jól a dolog..


és a védőnő szerint sem függ a baba súlya ettől :)


de mivel ő sem tudta megmondani h mire számíthatok,hát gondoltam megkérdezem a szakértőket :)


boldog babavárást mindenkinek!!

2009. jún. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!