Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha úgy estem teherbe, hogy...

Ha úgy estem teherbe, hogy munkanélküli vagyok, akkor a vizsgálatoknál hogy van fizetve a TB?

Figyelt kérdés
2007. Júliusában szűnt meg a munkaviszonyom, azóta nem dolgozom. És vajon jár a GYED?
2008. ápr. 7. 13:02
 1/1 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Amíg kapod a segélyt addig biztosítva vagy a tb-nél.Ha kapsz rendszeres szociális segélyt,akkor is biztosítva.Ha nem kapsz semmit neked kell havonta befizetni at Apeh-nál,hogy biztosítva légy.Ahoz hogy gyedet kapjál szülést megelőzöen,kell 180nap biztosítottnak lenned és a szüléskor is munkaviszonyban kell lenni.Így csak gyesre leszel jogosult,ha csak nem sikerül szülésig munkaviszonyt létesítened.Üdv 26hetes kismama
2008. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!