Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes ikerterhes vagyok!...

14 hetes ikerterhes vagyok! Dolgozom még, lightosan igaz, de dolgozom, szóval nem fekszem egész nap. Bár azért sokat pihenek. Nem ártok azzal a babáknak ha teszem a dolgom és nem fekszem egész nap?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt csináld,amihez kedved és erőd van.Én pl ma,ki nem tudnék mozdulni itthonról,pedig alapvetően aktív életet élek még így 34 hetesen is,de a front megvisel.Ismerősöm felesége még a szülés előtti napon is a könyelést csinálta,és nekem is bent kell maradnom a 38 hétig,igaz az utolsó két hétben már csak 1-2 órára kell bemennem naponta,és így lehet munkahelyről megyek szülni,ha a kis béka úgy gondolja:)
2008. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratula az ikrekhez!! Ha nem tiltottak el a munkától, és pihensz ha érzed, hogy szükséged van rá, akkor a babiknak tutira nem lesz bajuk. Igazából csak ha komplikációk vannak a terhességnél, akkor javasolt az otthonlét (veszélyeztetett terhesként). Ha lombik-babák, akkor megfontolandó, bár a doki úgyis szólt volna.

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Dolgozz, amíg úgy érzed bírod, de ha fáradt vagy mindenképpen pihenj, nehogy túlhajszold magad. Sajna én így jártam, és 14 hete kényszerpihenőn vagyok!

Ha vigyázol, nem lesz baj!

Minden jót: 32 hetes kismama

2008. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gratula az ikrekhez! Mindig meghatódom, ha ikres van a környezetemben. Szerintem, ha jól érzed magad, nincs semmi panaszod, nyugodtan dolgozhatsz még. A dokid tudja a legjobban megmondani, hogy meddig ajánlott, mert ő ismeri az előzményeidet. :)
2008. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon boldog vagyok, hogy ikreket várok, az elején kicsit aggódtam, de most már nem bírnám ha "csak" egy lenne! Annyi szépség van bennük, annyi öröm. Nyilván az elején húzósabb, de alapvetően áldom az eget, hogy ikreim lesznek!!! Puszi nektek!
2008. ápr. 7. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is ikres vagyok 26hetes. Addig dolgozz (lightosan) amíg bírsz, mert a mozgás ilyen formája is fontos.Később úgy sem bírsz, én már alig bírok feljönni a lépcsőn, sokkal hamarabb elfáradok mint az első terhességemnél. Nekem napi 30 percet muszáj sétálnom (doki mondta), mert én már otthon vagyok, nem dolgozom, kevés a mozgás.Egyébként az ikerterhesség veszélyeztett terhességnek számít, előbb utóbb a dokid ki fog írni.Ha nem hízol sokat, még könnyebb lesz.Én már sajna 16kg-ot felkaptam.Ikreseknél a 20 kg is elmegy még, de tény, hogy sokat pihenned. Sok sikert a babákhoz! Remélem minél tovább benn maradnak!
2008. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia!

Én is ikreket várok 33 hetes vagyok ,én csak 6 kg híztam eddig,de már se feküdni se sétálni nem nagyon tudok.Készülj fel nem olyan mintha egy lenne a hasadban ,minden sokkal nehezebb pl.lehajulni.nekem már alig megy .Sajnos feküdni én se tudok egész nap mert vannak itthon is teendők.Mindíg csak annyit csinálj meg amennyi jólesik .Sok sikert a babákhoz.

2008. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!