Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 11. hétben vagyok és barnás...

A 11. hétben vagyok és barnás folyásom van, nem túl sok, de mégis, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt kb. 2 hete is, orvosom múlt héten megvizsgált, minden oké volt, volt UH-felvétel is, az is rendben, de akkor mégis mi lehet ez??? Aggódom, másnak is volt ilyen?
2008. ápr. 7. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy esetleg szexeltek?? Mert attól lehet.
2008. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk!!!
2008. ápr. 7. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát,lehet,hogy az ilyenkor esedékes menstruációnak egy kis visszamaradott nyoma.Azért pihizz sokat,és ha nem múlik holnapig,akkor azért nézz be egy nőgyógyászatra.Azért jobb a biztos.
2008. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont a 11héten volt barnázásom.Sőt nekem 2 egymást követő hét hétfőjén volt,de mind a 2 héten bementem vele a kórházba..Mert lehet hogy ártalmatlan az eggyik héten,de aztán ez lehet a kezdődő vetélés jele is.Nekem azt mondta a dokim,hogy igenis jól tettem,hogy bementem,mert fő a biztonság,és minden dolgot ami nem normális azt meg kell hogy nézze orvos is,a nyugalom érdekében.Nekem 0neg a vércsoportom,a 7.héten volt ellenanyagszűrés,de mivel akkor sem uh-n sem vizsgálattal nem találták a barnázás okát,nekem a bizti kedvéjért adtak be egy anti-d injekciót,utána el is mult,ugyhogy nekem valószínű azért volt barnázás a 11 héten. Azóta szerencsére minden rendben.... 30hetes kismama
2008. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, persze, de nem rohangálhatok minden nap a dokihoz, az enyém amúgy is minden héten kedden rendel csak és dolgozni járok, szóval nem olyan könnyű megoldani, hogy minden egyes barnázásnál elmenjek hozzá! Hát remélem, hogy nem lesz baj és csak az időjárásváltozás az oka!
2008. ápr. 7. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Azt,hogy neked mi a fontosabb,csak te tudod eldönteni.

Ha a baba,akkor annyiszor kell dokihoz futkosni ahányszor szükség van rá.Én azt mondom,inkább vizsgáljon meg feleslegesen,minthogy baj legyen.Aki gyereket vállal,annak ő kell hogy a legfontosabb legyen.Tudom,hogy a munkahelyek ezt már nem nagyon tolerálják,de majd a gyerekre sem lesznek tekintettel,mégis meg kell oldani ha beteg vagy más gond van.Sajnos ilyen világban élünk,hogy nagy felelősség gyereket vállalni,mert lehet hogy választani kell közte és a munka között.De akinek már útban van a baba,ez nem lehet kérdés.

Boldog babavárást,jó egészséget.

2008. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyetértek az előttem szólóval, inkább 100X menj orvoshoz feleslegesen, mint 1X ne, és baj legyen. De ha nem is mész, akkor legalább hívd fel, hidd el akkor nyugszol meg Te is, ha a doki mondja, hogy nincs gond, mert a barna folyás lehet veszélytelen, és veszélyes is, de mi itt ezt sajna nem tudhatjuk. És mivel téged is nyugtalanít, hiszen másképp nem tetted volna fel e kérdést, legalább telefonálj.

Én is dolgoztam, talán kicsit többet is, mint kellet volna, a 2. trimeszterben 2-szer véreztem be, háááááááááát nem kívánom senkinek, azt a riadalmat, azóta, 14 hete kényszerpihenő, ágynyugalom. A babáért mindent!

Boldog, és problémamentes babavárást! 32 hetes kismama

2008. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ijesztgetni,én megértem hogy dolgozni jársz, de én is így vesztettem el a kisbabámat. Nézd ki kell zárni mindent,lehet csak most lenne meg az eredeti mensid,de az is lehet hogy hormonpótlás kell,és ha nem mész időben...Muszáj mérlegelned mi a fontos,ilyenkor az elején is oda kell figyelni,és jó lenne pihenned is,remélem nem lesz baj,írjál majd hogy döntöttél.Vigyázz magatokra.
2008. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!