Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellszívót és melltartó...

Milyen mellszívót és melltartóbetétet érdemes venni? Hol, és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Aventet vettem, az itt leírtak alapján az a legjobb. Kb 14000 ft, de ha gondolod, használtan is megveheted, vagy van aki nem is használta és olcsóbban eladná (én is így vettem 9000 ft-ért)pl. teszvesz, vatera. Melltartóbetétnél én vettem moshatót (medela 4 db 2000 ft, avent 6 db 2600 ft), mivel praktikusabb, olcsóbb így, de mellette használok eldobhatót is. A rossmannos és a dm-es is megfelel a célnak, ezek 300-400 ft körül mozognak és 30 db-osak. A márkásabbak 1000 ft fölött vannak. Remélem segítettem:-)
2008. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Medela Harmony mellszívót használtam, szerencsére a kórházban amíg voltam szülés után, ki lehetett próbálni ezt és az Avent mellszívót is, az Aventtal semmit sem tudtam kiszívni, mert mellformától is függhet a hatékonyság.
2008. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem az első fiamnál ajánlották az avent mellszívót,meg is vettem,de nekem nem volt túl hatékony.Aztán a kórházban vettem egy erősebb fajtát(már nem tudom a nevét)de az sokkal erősebb,jobb volt.Én hiába próbálkoztam az aventessel,nekem elég gyengécske volt,alig szívott le valamit.Tehát van annál sokkal jobb,és olcsóbb is.Érdemes körülnézni mielőtt döntenél...
2008. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én viszont a melltartóbetétre vonatkozó részre válaszolnék: ha sok a tejed (mint nekem), akkor nem lesz könnyű dolgod, mert a betétek többsége átázik! Eddig csak a Chicco és a Mimi vált be nálam, ami nagyon nem: az Avent, és a Fixies (eddig ezeket próbáltam ki).

Olyat nem szabad venni, amelyre azt írják rá, hogy "légáteresztő", mert az ilyen fajta sajnos a tejet is átenged (nem is kevés mennyiségben) :-) Patikában, DM-ben, nagyobb áruházakban lehet őket kapni.

2008. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Medela elektromos mellszívója jött be, de az nagyon. Sokkal jobban szív, mint bármelyik mellszívó kézi változata. Interneten lehet venni olcsón - használtat, ki kell fertőtleníteni.És sokkal kényelmesebb is természetesen.
2008. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!