Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok, de már...

22 hetes vagyok, de már elkezdtem eléggé vizesedni. mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, és szintén már most vizesedek. Ami segíthet, az a mozgás, és kismamatornázok, illetve sok folyadék bevitel, főként szénsavmentes ásványvíz formájában illetve a sófogyasztás visszaszorítása. És ha tudsz, akkor fogyassz a krumplihoz vagy rizshez petrezselymet, az vízhajtó hatású, de természetes és vitamindús. De sajnos ez alkati kérdés, én az első terhességemnél is vizesedtem.
2008. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És polcold fel a lábad amikor pihensz, például Tv nézés közben.
2008. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En 18 hetes vagyok,es nekem mar par hete van vizesedes a labamon,a doki szerint nem veszelyes meg,de vigyaznom kell.

Ugyan ezeket mondta mint a legelso valaszado,csak nekem meg hozzatette,h sok gyumolcs,zoldseg,feher hus,so es fuszermentes etkezes.

Azert ha mesz az orvosodhoz mutasd meg neki Te is,hatha meg vmit tud mondani ami jo lehet.

Boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Igen elméletileg ezeket lehetne tenni amiket már az előttem lévők leírtak csak a baj az hogy ez típustól is függ mert ha hajlamos vagy rá gyakorlatilag nem fog sokat segíteni,legalább is nekem nem segít szinte semmi sem. Már én is korán elkezdtem vizesedni talán még hamarább mint te és mostanra meg úgy be tudok dagadni mint egy bálna. Most mennem kell majd a kórházba 3 napos vizsgálatra mivel nem lett jó a vérvételem szerencsére csak 1 v.mi na de majd tuti hogy ez miatt fognak tovább bent tartani. Egyébként önmagában a vizesedés nem jelent problémát csak akkor veszélyes ha társul hozzá a magas vérnyomás,és fehérje a vizeletben. Mert akkor ez a terhességi toxémia. De reméljük nem társul hozzá semmi sem. Nekem pl amikor nagyon csúnyán bedagadt a lábam a meleg vizes ruha jót tett neki. az orvosom pedig diétát és fűszermentes étrendet javasolt.

Remélem valamennyit tudtam segíteni vagy ha nem akkor megerősítettem a többieket.

Jó babavárást.

33 hetes kismama

2008. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es a vizesedes ellen milyen dietat kell csinalni?
2008. ápr. 7. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is vizesedem a 25 héttől,és most már elegem lett a diétából is mert 2 hét alatt nem csinált semmit.Nekem ami nagyon jól bevált a Zöld tea,már 4 nap után megvolt a hatása,és diétázni sem diétázom azóta.A lábam 70% kisebre dagadt,de van egy hátránya hogy többet kell pisilni járni.Remélem tudtam segíteni!!!Boldog babavárást!!!31 hetes kismama.
2008. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!